.

Додаток САД 3-Prong AC DC Адаптер за Технологија STD-2427P Техника P/N: RXTD2427PQ15206 3Prong Префрлување Напојување
Неодамнешно

Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одгов

[УЛ Наведени] OMNIHIL 8 Долги Нозе, AC/DC Адаптер Компатибилен со Pyle PBMSPG190
Неодамнешно

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

UpBright AC/DC Адаптер Компатибилен со Yunjetek S7C KJHKH-127 25.9 V 2200mAh 25.9 VDC 2200 mAh Литиум Li-ion
Неодамнешно

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

FITE НА 19V AC Адаптер Замена за LG 27GL83A-Б 27GL850-Б 27UN850-W 27QN600-Б 24QP500-Б 34WP65G-Б 19 20 22 23
Неодамнешно

➤КАБЕЛ ДОЛЖИНА : ВКУПНО 8 FT ➤СПЕЦИФИКАЦИИ : Влез 100240 V AC 50 / 60 Hz, излез : 19 V 2.53 А, plug големина : 6.5 mm со pin внатр�

AC Полнач Одговара за Google Дома Центар Гнездо Smart Hub Говорникот Ѕид Напојување Адаптер за Кабелот
Неодамнешно

Одговара за Home / Гнездо Центар Google Smart Модел : GA00516НИ AMZE2 GOHUBCHLK.Влез : 100240 V 5060 Hz.Објектот Вклучува : 1 X Адапте�

MyVolts 12V Напојување Адаптер Замена за Netgear ProSafe GS116 Switch - за НАС Приклучок
Неодамнешно

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Netgear Pro Safe GS116 Switch.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид моќ �

AC Адаптер - Напојување Полнач за MSI GP73 8RE-079CA Леопард
Неодамнешно

Одличен квалитет адаптер за MSI GP73 8 RE079 CA Леопард.Havey должност моќ кабел.Ги поддржува меѓународните напон�

UpBright Нови 5V USB-C Полнење Кабел Моќ Конектор за Кабелот Компатибилен со Sonim XP3 XP3800 XP5s XP5800 XP8
Неодамнешно

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

PK Моќ Нова Глобална 4-Пински DIN 24V AC/DC Адаптер Компатибилен со Makerbot Replicator 2 2X Десктоп 3D Печатач
Неодамнешно

Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред

Omnihil 8 Нозе AC/DC Адаптер Компатибилен со IK Мултимедијални iRig Копчиња I/O 49 Тастатура Контролер за Напојување,
Неодамнешно

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест�

Digipartspower AC на AC Адаптер Компатибилен со DTAR Д-Катран Equinox Д-Катран Мама Мечка Д-Катран Краткоденица
Неодамнешно

Digipartspower производи се направени од највисок квалитет.Digipartspower ветување ние само го продаде Сосема нови п�

Yustda AC/DC Адаптер Компатибилен со Agfa AF8070 7 Фото Рамка Книга Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на
Неодамнешно

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

P-OWO AC Адаптер Компатибилен со Intermec P/N 320-066-045 E48121000A120G 320066045 Напојување
Неодамнешно

Текст : AC 100240 V, 50 / 60 Hz.Лесно да се носат надвор и да го користите.Мала големина обезбеди висок квалитет на

AC Адаптер Компатибилен со MSI Optix G27CQ4 Гејмерски Монитор
Неодамнешно

Бренд нови ac адаптер.Одличен квалитет замена ac / dc адаптер за MSI гејмерски монитор.Ги поддржува меѓунаро�

UpBright 5V AC/DC Адаптер за Полнач и Полнење преку USB Кабел Кабелот Компатибилен со Samsung SmartThings Центар
Неодамнешно

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Digipartspower AC DC Адаптер за ClearOne Разговор 170 IP Конференција Станица 910-156-250 Напојување Кабелот
Неодамнешно

Нашите производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одговара и / или н

UPBRIGHT Мини USB Data/Полнење Кабелот на Полначот на Кабелот за Напојување Доведе Компатибилен со Samsung HMX-F80
Неодамнешно

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

UpBright Нови AC Кабелот за Напојување Кабел Компатибилен со Пионер XVHTD510 XVHTD520 XVHTD530 XVHTD540 DVL-91
Неодамнешно

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

Генерички соодветна Замена AC Адаптер за Полнач за Uniden Bearcat BC700A BC560XLA BC560XLT Скенер Кабелот за
Неодамнешно

Висок Квалитет Замена Полначот Дел.Со текот на Напон и Струја за Заштита.AC 110 V220 V Широк Меѓународен Патн�

[УЛ Наведени] OMNIHIL 8 Долги Нозе, AC/DC Адаптер Компатибилен со Motorola Модем MB8600 MB7220 MG7550 MB7420-10
Неодамнешно

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

UpBright 2000W ЕП 80+ Плус за Напојување Компатибилен со Dell D2000E-S0 ДПС-2000EB НА MVP7C VWWF1 J5WMG D2000E-S2
Неодамнешно

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

9V AC-AC Адаптер за HPRO HiPRO PS0913B PS0913B-120 PS0913B-120-Б Harman Про Група DigiTech 9VAC 2A Кабелот за
Неодамнешно

Antoble производи се изработени со највисок квалитет на материјали кои се тестирани од страна на производи

2-линија Десктоп Континуирано Прилагодливи AC да DC Адаптер 3-12V 2A Моторни Напон Stepless Брзина Регулаторот
Неодамнешно

Висок Квалитет на надворешниот случај усвојува високо квалитетни екопријателски пламен retardant пластич�

ЕДО Техника 2A AC Адаптер Home Апарат за полнење за на Ѕид Archos Arnova 10 10B G2 G3 10 Таблета ИДЕНТИЧЕН
Неодамнешно

за Arnova 10b G2 G3 10" интернет таблет компјутер и компатибилни модели Archos 704, 705, 104, 105 PMP 100 V~240 V текст, 5 V 2000m A изле

Напојување Замена за Линија 6 Xd-V70 V70L V70Hs Безжичен Микрофон Адаптер 9V
Неодамнешно

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Напојување Замена за Линија 6 Xd-V55 Безжичен Микрофон Адаптер 9V
Неодамнешно

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

(DKKPIA) 9V 1А AC DC Адаптер за Westcott iPoint Орбита Ореол Електрични Молив Острилка
Неодамнешно

Највисок квалитет на генерички Home / Travel / Ѕидот на Полначот.Влез : 100240v, 5060 Hz.Обезбедува софистицирани кол�

Iokelokps САД AC DC Адаптер за Нане Модел NSA6EU-120025 Префрлување Кабелот за Напојување
Неодамнешно

Највисок квалитет на генерички Home / Travel / Ѕидот на Полначот.Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност)

AC Адаптер за Креативен Модел UA-1450 13.5 V Напојување Кабелот на Полначот на
Неодамнешно

30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година гаранција за услугите 100% Сосема Нов и Висок Квалитет

PowerSource 17-20V 7Ft Екстра Долг УЛ Наведени Ѕид Полнач за Bose Soundlink I II III 1 2 3 Безжична Bluetooth
Неодамнешно

Покрај тоа, нашите производи се во согласност со врвот индустриски стандарди, и вклучуваат бројни безбе

UpBright Нови Globa +36V AC/DC Адаптер Компатибилен со Кодак ESP Канцеларија 2170 2150 ESP2150SE Сите-во-Едно
Неодамнешно

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Напојување Замена за Behringer Bod100 Бас Overdrive Адаптер 9V
Неодамнешно

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

MyVolts 9V Адаптер за Напојување Замена за Saitek Mephisto Академија, Мега IV, Најџел Краток Шах Компјутер -
Неодамнешно

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Saitek Mephisto Академија, Мега IV, Најџел Краток Шах компјут

MyVolts 12V Напојување Адаптер Замена за HP H10032 Надворешен Хард Диск - НИ Plug - Премија
Неодамнешно

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со HP H10032 Надворешен хард диск.Приклучокот одговара НИ 2

AC DC Адаптер за Напојување Кабелот за AT&T SB35010 Syn248 Аналогни Портал Напојување Држачи за Кабел, 5 Метри,
Неодамнешно

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведе

AC DC Адаптер за Logitech ConferenceCam Поврзете P/N: 960-001013, 960-001037 Конектор за Напојување Кабелот
Неодамнешно

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведе

AC Адаптер/Полнач за Sony DCR-HC62, HC62, DCR HC62
Неодамнешно

Овој адаптер е направен за да имаат висок квалитет на филтрирање да се заштити вашата инвестиција.Задов

Напојување Замена за ДОД Gfx55 Екстремни Супра Нарушување на Возилото Адаптер 9V
Неодамнешно

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

AC Адаптер за Samsung CF396 C24F396FHN, LC24F396FHNXZA 24 Следење
Неодамнешно

Бренд нови ac адаптер.Одличен квалитет замена ac / dc адаптер Поддржува Samsung Гејмерски Монитор.Ги поддржув�

Aprelco 2-Prong 29V AC DC Адаптер за Полнач Замена за Јужна Движење FS2900-2000 регулируема Облегалка Лифт Стол
Неодамнешно

Влезен напон:100240 V 50 / 60 Hz.Обезбедување на квалитет : полначот се сертифицирани со CE, ROHS стандардот.Висо�

[УЛ Наведени] OMNIHIL Бела AC/DC Адаптер Компатибилен со Peloton 12 Volt 4.17 Вежба Велосипед...
Неодамнешно

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ.Сите производи се тестирани за да се надмине / исполнат

8 Нозе Omnihil (Центар Негативни) AC/DC Адаптер за Напојување 9V 1.5 A (1500mA) 5.5x2.1millimeters Компатибилен
Неодамнешно

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест�

Т-Напојување 12v Ac Адаптер Компатибилен со HP x20LED 20 LED позадинско осветлување Следи P,N: WN004A WS229AA
Неодамнешно

Компатибилност : HP x20 LED 20" LED позадинско осветлување Следи P / N : WN004 A WS229 AA / / AC501, AC711, AC915, AF705, AL506, AL511, AL512, AL53

USB-C Замена Полначот 5V 3А за Малина Пи 4 Напојување УЛ Наведени Брзо Тип C AC Адаптер Компатибилен со Малини-Пи
Неодамнешно

КАРАКТЕРИСТИКИ / МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V / Брзиот Напојување : 5 V 3А, 9 V 2 A, 12 V

AC Адаптер за Atech 19V 1.58 AC/DC Адаптер за Напојување A030119-T61 со Кабелот за Напојување
Неодамнешно

Бренд : Atech.Модел : A030119T61 Влез : 100240 V~1.0 5060 Hz.Излез : 19 V 1.58 A Wattage : 30 W.Доаѓа со Кабелот за Напојување.Atech 19 V 1.58 AC

UpBright Нови 6' 6 Стапки 1.8 m Продолжување Напојување Кабелот Кабел за Хоризонт Фитнес EG5 ЕКС-22 ЕКС-55 ЕКС-57
Неодамнешно

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

UpBright Нови 6' Нозе 1.8 m Продолжување Кабелот за Напојување Compatiblel со Conv5525-1.8 m Ѕвезда Trac Фитнес
Неодамнешно

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

Blucoil 5V 1А Напојување со НАС Plug AC Адаптер Центар Негативни, 6.5-FT Кабел, и DC 5.5 мм x 2.1 mm x 10мм
Неодамнешно

ОВЛАСТУВАЊА НИСКОТЕКОВНАТА ЕЛЕКТРОНИКА Ова Blucoil Напојување прифаќа 100240 V, 5060 Hz Влез и материјали 5 V 1А Из

UpBright 7.8 V 8V 9V AC/AC Адаптер Компатибилен со Uniden PS-0034 PS-0035 KA12A080030023U U080030A12V DECT 6.0
Неодамнешно

Текст : 110 V 117 V 120 VAC 60 Hz или 220 V 230 V 240 VAC 50 Hz Погоден Влезен Напон За Вашата Држава / Област.Тестирани Едини

KONKIN BOO Замена 9V на 300mA AC-DC Адаптер за Полнач за Зумирање АД-0006 SAD0006D АД-006D Напојување
Неодамнешно

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

AC DC Напојување Адаптер за Nautilus E514 E514C E614 Елипсовидна
Неодамнешно

Овој адаптер специјално дизајнирани за фитнес опрема.Ги поддржува меѓународните напони.Тешки моќ кабе�

[УЛ Наведени] OMNIHIL 8 Долги Нозе, AC/DC Адаптер Компатибилен со BestOffice ТЦ-1350R Рацете Слободни корпата
Неодамнешно

Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz УЛ НАВЕДЕНИ 8 Нога Вкупна Должина на Кабелот.Сите производи се тест�

9V AC/DC Адаптер за Напојување 500ma (0.5 засилувачи) 5.5 мм*2.1 mm Совет (5.5 мм OD X 2.1 mm ID) - AC до ВАШИНГТОН
Неодамнешно

УЛ 609501 Заверена & ROHS Согласност Стандард DC Барел Џек : 5.5 мм x 2.1 mm (5.5*2.1 mm) Топ Позитивниот (+) Поларитетот (Ц