.

.

Стол Нога Чорапи, 24 Компјутери Мебел Чорапи Стол Нога Кат Заштитници, Високо Еластична Не Се Лизга Стол Нога Нозе Чорапи Опфаќа, Мебел Капи Влошки Сет(Кафе)

Стол Нога Чорапи, 24 Компјутери Мебел Чорапи Стол Нога Кат Заштитници, Високо Еластична Не Се Лизга Стол Нога

DEN 383.76
Количината на стоката

★Висока Еластичност Дизајн★ симпатична мебел нога чорапи се изработуваат од добар квалитет плетени од волна, двојно задебелување, висока густина и растеглив, против пролизгување и одржување на чорапи покрие нога цврсто.Без нив, кога ќе се движат столици или мебел, подови се лесно да се оштетат, на стол нога кат заштитници помогне да се намали бучавата ефикасно и нема да го оштети вашиот подови. ★Практични★ Големина : 4.8 инчи (L) X 1.5 инчен (W), погоден за повеќето мебел нозе.На мебел нога чорапи се многу симпатична и симпатична.Одлична еластичност и Уникатен изглед, чаир нога нозе чорапи заштита на вашиот кат се избегне од гребење и оштетување кога ќе се движат столици или мебел, ефикасно да се намали бучавата, исто така, ќе се движат мебел повеќе лесно. ★Предности★ Против пролизгување ткаенина, супер еластична ткаенина се вклопува во било која форма мебел нога, тоа може да се обезбеди поголема заштита и потрајни.Не е лесно да се падне,стол нога маски се лесен за употреба, заштита на вашиот тврдо дрво, бамбус, ламинатни, плочки и бетонски подови. ★Повеќе намени★ мебел нозе чорапи може да се протега да се вклопи во повеќето нога форми, одговара најмногу мебел круг, квадрат, овална мебел нозе.Можете да ги користите за стол, маса, за статистика табела, поднесување кабинет, кујна бар столици и голем број на други мебел.Тие ќе остане на вашиот стол нозе е добро.Многу Лесен и Удобен.Стол нога чорапи ќе биде неопходен дел од составот на вашата домашна декорација. ★Пакет и Услуга★ Вклучувајќи 24 пак класичен кафе стол нога кат заштитници, ова е одличен производ за вашиот секојдневен живот.Тие се погодни за машина за перат или со рака, трајни и еднократно.Задоволството на клиентите е нашиот најголем извршување.Ние се обидуваме се потрудиме да обезбедиме најдобри стол нога чорапи и услуга за вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви одговори што во времето и да помогне да се реши проблемот.Дали сте се грижиш за вашиот столици и мебел гребење вашиот тврдо дрво подови или плочки на подот?Уморни бучни кога се местење на вашиот столици?Стол нога чорапи се вашиот одговор и вашиот најдобар избор.Стол Нога Чорапи, 24 Компјутери Мебел Чорапи Стол Нога Кат Заштитници, Високо Еластична Не се Лизга Стол Нога Нозе Чорапи Опфаќа, Мебел Капи Влошки Set The мебел нога чорапи обезбеди мека амортизирање помеѓу мебел и подот, тие ќе го направат вашиот мебел слајд-и без бучава или гребење на подот,заштита на вашата тврдо дрво, бамбус, и ламинатни плочи подови многу добро.Карактеристики : Добар Квалитет Плетени Влакна Material Double Thickening Anti се лизга & safe Durable и Reusable Be се користи за долго time Cleanable, Машина перат или со hand Effectively намали noise Moving мебел непречено и silently Protecting подот од гребнатини и Damage Package : 24 пак класичен кафе мебел нога socks Unusual : Повеќе uses Fit повеќето нога shapes Cute и elegant The стол нога кат заштитници ќе ја заврши работата доста убаво.Можете лесно да се движат на мебел и да се создаде соба распоред која ви се допаѓа.Дрвени предмети кат заштитници помогне да се намали бучавата ефикасно и нема да го оштети вашиот подови.И вие не ќе ги вознемири вашиот семејства спиење.Вашето Задоволство е наша најголема извршување.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри стол нога чорапи и услуга за вас.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви одговори во време и помогне да се реши проблемот.Details Choose голем стол нога опфаќа поставување. 1.Боја, премногу светла боја не е погоден за чаир нозе. 2.Погоден за подножјето на маса и не е лесно да падне. 3.Ако дното со чувствува подлога, заштита на вашата подови подобро.

R

Слични производи