.

.

BigBigHundred LCD Smart Зглоб Види Хривнија Pedometer Спортски Следи Работи Остварување Чекор Контра Фитнес Силикони Wristband - Црна

BigBigHundred LCD Smart Зглоб Види Хривнија Pedometer Спортски Следи Работи Остварување Чекор Контра Фитнес

DEN 719.04
Количината на стоката

✅ 1.Ова е најдобро да се користи кога трчање или вежбате. ✅ 2.Погодна за двете отворен и затворен работа. ✅ 3.Добар помошник за тоа спорт, здравје и следење на асистент. ✅ 4.Моден изглед, компактен и лесен, лесно да се носат. ✅ 5.Како совршен подарок за себе си и вашите пријатели. 1.Ова е најдобро да се користи кога трчање или вежбате.2.Погодна за двете отворен и затворен работа.3.Добар помошник за тоа спорт, здравје и следење на асистент. 4.Моден изглед, компактен и лесен, лесно да се носат. 5.Како совршен подарок за себе си и вашите пријатели.Опис : 1.Вашиот здрав менаџер, паметни pedometer да се брои вашиот чекори секој ден.2.Напредна технологија и одличен квалитет, е веројатна и доверливи.3.Силиконски wristband ви даде повеќе удобно чувство на допир.Карактеристики : Материјал : Силикон, ABSColor : Црна/ Sky blue/ Розова(изборен)Случај дебелина : 15mm Dial големина : 40*27mm Band ширина : 17mm Band должина : 250mm Package се Вклучени : 1 x Pedometer Силикони Wristband.

R

Слични производи