.

.

01 Практични Брус-Бесплатно Чистење на Подвижни Екстремитети Човек Модел, Дрвени Човек Модел, за Анимации Фотографија Реквизити Tabletop Играчки, Украси

01 Практични Брус-Бесплатно Чистење на Подвижни Екстремитети Човек Модел, Дрвени Човек Модел, за Анимации Фотографија

DEN 273.60
Количината на стоката

Направен од висок квалитет на дневник материјал, јасно текстура, чисто и уредно.Идеален за уметник модели, фотографија реквизити, анимации, украси, tabletop играчки, итн.Флексибилни екстремитет зглобовите овозможи тоа да се угледа на телото ставови и акции.Оваа дрвени артикулирани манекен се убави и неверојатни.Површината фино полирање третман, мазна и брус-бесплатно.Функција : Ова дрвени артикулирани манекен се убави и неверојатни.Флексибилни екстремитет зглобовите овозможи тоа да се угледа на телото ставови и акции.Направен од висок квалитет на дневник материјал, јасно текстура, чисто и уредно.Површината фино полирање третман, мазна и брус-бесплатно.Идеален за уметник модели, фотографија реквизити, анимации, украси, tabletop играчки, итн.Спецификации : Материјал : Дрво + Метал Боја : Дрво боја Висина : 20cm/8in Пакет листа : 1 x Дрвени Човек Модел.

R

Слични производи