.

.

Магнетна Табла Автомобил Планината Универзална Компатибилност за Сите паметни телефони, Таблети & GPS

Магнетна Табла Автомобил Планината Универзална Компатибилност за Сите паметни телефони, Таблети & GPS

DEN 852.00
Количината на стоката

Овој универзален автомобил планината носител е најлесно на сите нив.Тоа е елегантен и едноставен дизајн овозможува лесно за инсталација и во согласност сигурност.Алуминиум легура материјал кој се користи во дизајнот на оваа планината овозможува за овој лесен автомобил монтажа за да бидат во можност да се монтира само за било каде во автомобилот, додека сеуште одржување на тесни на вашиот телефон, GPS или таблет.Овој автомобил планината доаѓа со единствена вртливата топката со кој се овозможува за 360 степени ротација со леснотија.Значи, без разлика каде ќе се одржи на планината секогаш ќе имате лесен пристап и преглед на вашиот уред.Оваа планината доаѓа со 3 различни магнетни плочи за вас да ги собереш од што ќе ви овозможи да бидат во можност да се избере една која работи најдобро, НО без Оглед на која ќе го изберат тоа секогаш ќе биде тешка, сигурна и силна магнетна задржете.Ова Магнетно Автомобил Планината ви заштедува расправаме на поставување на вашиот паметен телефон, сигурно во вашиот автомобил за да бидете сигурни дека тоа не спаѓа.Закачите во вашиот автомобил каде што тоа е најзгодно !Ние карактеристики на магнетното технологија, што значи дека вашиот паметен телефон ќе биде безбедна и не постои можност од паѓање.Нашите магнет е силен и сигурен!Откако сигурно тоа ќе биде полесно за вас да се движите вашиот телефон плус лесен пристап до вашата GPS!Карактеристики 1) на Овој телефон магнетни автомобил планината држач за мобилен телефон кој не е гломазна или простор конзумирање на сите.Вие веќе не треба да бидат доволни за одржување на вашиот телефон во купот на носителот или табла, бидејќи нормален автомобил планината добива во начин.Ова магнетно автомобил планината може да се постави било каде во вашиот автомобил. 2) Навигација е исклучително лесно со оваа магнетна автомобил планината.Тоа лесно може да ротирате, да го поправи, или за навалување на столбот на секој агол, кој најдобро му помага на гледачот од телефонот. 3) магнетна технологија е безбедно за употреба, и не ќе им наштети на било кој паметен телефон.Заедно со се безбедни, тоа е исто така моќен, ја придава до било кој телефон брзо.Корисникот може само да ја донесе телефонот во близина на планината и тоа ќе го однесе лесно, така да корисникот не мора да се гужва во врска со safekeeping нивниот телефон Инструкции како да се постави Автомобил Планината 1) Избрише одредување на локацијата каде што сакате да ја приложите магнет 2) се Отстрани филм од леплива страна на магнет и да го прикачите на вашиот саканата локација на вашиот телефон или на случајот (Забелешка : Откако во прилог магнет ќе биде исклучително тешко да се отстрани, бидете сигурни дека ќе се одлучи каде што сакате да го поставите магнет пред да ја отстраните филм) 3) Избрише надолу локација на табла каде што сакате да се качи на носителот 4) Отстрани филм од дното на автомобил планината и место, во посакуваната локација и притиснете цврсто да се осигура планината е фиксна во место (Забелешка : Откако во прилог планината ќе биде исклучително тешко да се отстрани, бидете сигурни дека сте задоволни од локацијата на планината во вашиот автомобил пред да ја отстраните филм) 5) Прикачите телефонскиот да се качи и да се прилагоди на саканиот агол.

R

Слични производи