.

.

Фитнес Тракер, Активност Tracker се Види со отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Монитор,OLED Допир Операција Водоотпорен Smart Фитнес Бенд со Чекор Counter (бројач на Калори

Фитнес Тракер, Активност Tracker се Види со отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Монитор,OLED Допир Операција

DEN 549.12
Количината на стоката

【Компатибилен со i Phone и Android Телефон】Smart tracker компатибилен со i OS 8.0 никогаш не пропуштајте пораки тоа прашање. 【Лесно Полнење и Долго траење на батеријата】Вграден USB приклучок, го прави лесно да наплатат со кој било USB блок или компјутер.Без полнење кабел и приклучете се потребни.Фитнес тракер трае само 2 часа за полнење да се појави и може да ви даде до 7 дена работното време.This tracker бара i OS 8.0 & Андроид 4.4 погоре, Bluetooth 4.0 (паметен Телефон само, не е компатибилен со i Pad, КОМПЈУТЕР или Таблет компјутер)Сите-ден Активност Tracking This зглоб-базирани фитнес тракер прецизно се евидентираат сите-ден активности, како чекори, растојание, калории изгори, милји одеше, активни минути.Бидете мотивирани и да го достигне својата цел.24/7 Крвен Притисок Monitor This фитнес тракер здравје види набљудувачите на крвниот притисок автоматски и континуирано со сеопфатна анализа на крвниот притисок зона, ви помага да го знаат физичка состојба точно и навремено.Отчукувањата на срцето Следи Watch Monitor вашиот отчукувањата на срцето и крвниот притисок во текот на целиот ден долго и ги анализираат срце стапка на податоци,дури и за време на тренингот.Тоа може да ви помогне да го прилагодите вашиот тренингот и одржување здравје.Сеопфатна Спиење Tracking Get подобро разбирање на вашиот сон квалитет со сеопфатна спиење на квалитетот на следење.Се разбудите мирно со тивок vibrating аларми.Помагајќи ти да се прилагоди себе си за поздрав животен стил.Далечински Камера Control Easy контрола камерата на телефонот од вашиот зглоб, тресење на зглобот за да се фати негуваат момент со вашата сакана со далечински управувач.Што се вклучени : 1 BUC Фитнес Tracker Note : IP67 отпорни на вода, можете да го носат на тракерот кога се извршува во дождови и миење на раце, но не носат кога туширање, пливање или нуркање.

R

Слични производи