.

.

Плус Големина Блузи, за Жени 3/4 Ракав Круг Вратот Tee Кошули Лабава Одговара Pullover Суичери Солидна Боја Туника Блузи

Плус Големина Блузи, за Жени 3/4 Ракав Круг Вратот Tee Кошули Лабава Одговара Pullover Суичери Солидна Боја

DEN 83.76
Количината на стоката

Тоа нема да ви биде поудобно, стилски и елегантен. ❤️(〃'▽'〃) Здраво,Добредојдовте на ♚TIMIFIS ♚ !Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи имате задоволителен шопинг искуство!❤️☎Ние нудиме различни видови на големо производи за вас.♥ 【Материјал】 : Нашата женска блузи се направени од високо квалитетен материјал, кој е многу меки, удобни, еластичен, дише и кожа-пријателски. : 4 X-Големи НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 на ЕУ : 46 Биста : 126cm/49.24" Должина : 83cm/32.Женска Блузи Долг Ракав Суичери за Жените да Падне Облека Мека Шарени Sweatshirt Џемпери Маскирани Pullover Блузи Секојдневен Удобен Жените Флорални Boho Туника Блузи Секојдневен Долг Ракав Лабава Плажа Блузи Авто-Вратоврска V Деколте, T Кошули Маскирани Секојдневен Дуксери Плус Големина Солидна Џемпери Outwear Женска V Деколте, Вафли Поврзана Исече Врвот Долг Ракав Pullover Исечете Џемпер Да, јас сум Ладна Sweatshirt Жените Гроздобер Трендовски Срцето Боја Блок на Рака Секојдневен Crewneck Pullover Блузи Блуза. ✈【Карактеристики на производот】 : околу врат, долги ракави,Печатени Божиќ sweatshirt,Среќен Божиќ блузи,секојдневен,мода,едноставни и стилски дизајн го прави повеќе атрактивни.61" Ракав : 59. ☀【Дизајн】 : Нашиот Божиќ Кошула има моден дизајн кој може да се покаже вашата совршена фигура.Плетени Џемпер Жените Преголеми Џемпер Долг Ракав Графички Печати Гроздобер Pullover Y2 K Жените Плус Големина Секојдневен Туника Врвот Долг Ракав Pleated Копчето До Кавга Разгореа Turtleneck Џемпер Женска Блузи Dressy Секојдневен Солидна Основните Зима Кошули Pullover Лабава Блузи Sweatershirt Жените Боја Блок Суичери Секојдневен Долг Ракав Crewneck Pullover Страна Сплит Џемпери Туника Блузи Chiffon Блузи, за Жени Долг Ракав Crewneck T Кошули Секојдневен Блузи Домот. ✿【Време на испорака】 : проценетите delievry датум е за 7-12 работни дена. : 2 X-Големи НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88" Ракав : 57.07" Големина.Жените V Деколте, Туника Блузи Долг Ракав Секојдневен Лабава Одговара Поврзана Жените Долг Ракав Сечење на Врвот Turtleneck Секси Основните Исече Блузи Кошула Жените Долг Ракав Шарени Боја Блок Т Кошули V Деколте Копчето Плус Големина Обичните Жени Мода Качулка Sweatshirt Падне Долг Ракав Секојдневен Удобен Розова Панделка Печати Лабава Drawstring Маскирани Pullover Блузи Женска Sweatshirt Падне 2021 Долг Ракав Crewneck Суичери Страна Сплит Преголеми Pullover Блузи Џемпер за Жените.Ви благодариме!Големина Chart Size.Тоа се прави со мека ткаенина,што го прави повеќе удобен против кожата,може да се носи до вашата кожа.ве молиме цел 1-2 големина up!.Женска Плус Големина Туника Блузи Долг Ракав Блузи Божиќ Кошули Леопард Печатење на Блузи Боја Блок Sweatshirt за Жените Женска Качулка Суичери Секојдневен Основните Падне Pullover Долги Ракави Кошули Со Џебови Појавување на Божиќ Облека Божиќ Виножито Печати Долги Ракави Кошули Врвот Семејство Појавување Pullover Суичери Плус Големина Жените Лабава Печатени Блузи Удобен Круг Деколте, T Кошула Долг Ракав Секојдневен Блузи Суичери Кошули Жените Долг Ракав Блузи Лабави Лесни Crewneck Sweatshirt Чипка Кошули.✔✔Пакетот вклучува : 1 X женски блузи✔✔ ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Recomend за цел 1-2 големина up!✔✔ Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.✔✔Оваа жените pullover е погодна за појавување на панталони или фармерки, хулахопки или сандали,кој ќе направи да изгледаат повеќе секси, стилски, симпатична, и одлични визуелни ефекти.43" Должина : 86cm/33.Стилски и убави женска блуза.64" Должина : 84cm/33. ★【Удобен и Мека】 : Нашиот Божиќ pullover sweatshirt е многу удобен за носење и да не се чувствуваат помал во тоа.Еластична затворање.

R

Слични производи