.

.

PAPABA 1 Компјутер Професионален Уметник Боја Четка Фан Форма Дрвена Рачка Paintbrush Пенкало Акрилик Широк Совет Вода Масло Сликарски Четки 1#

PAPABA 1 Компјутер Професионален Уметник Боја Четка Фан Форма Дрвена Рачка Paintbrush Пенкало Акрилик Широк

DEN 81.36
Количината на стоката

Материјал : Дрвена Рачка + Најлон Коса, Најлон коса четка со вентилатор, во облик на дизајн.Идеален за акварел, масло сликарство, акрилна слика, итн.Добра за почетници, студенти и професионални уметници.Тие се лагер, рамна, рапави, filbert, круг, вентилатор, и чешел.На paintbrush поставите може да ги задоволи вас што и детална слика или најголемиот грб апликации;.Овие уметник најлон gouache боја четки може да се користи за на доградба на акрилни сликарство,маслото,акварел сликарство,gouache сликарство, се соочуваат со сликарството,нокти слика или тело сликарство.Големина Детали : [Нашите Големина 1#] Коса Големина : 1.5 cm/0.59" (Прибл.) [Нашите Големина 2#] Коса Големина : 1.7 cm/0.67" (Прибл.) [Нашите Големина 4#] Коса Големина : 2.1 cm/0.83" (Прибл.) [Нашите Големина 6#] Коса Големина : 2.7 cm/1.06" (Прибл.) [Нашите Size 8#] Коса Големина : 3.3 cm/1.30" (Прибл.) [Нашите Големина 10#] Коса Големина : 4.0 cm/1.57" (Прибл.);.Тип : Сликарска Четка Материјал : Дрвена Рачка + Најлон Коса Количина : 1 Pc Карактеристики : Мека, Сликарство Алатка, Фан Форма Големина на Четката Детали : [Нашите Големина 1#] Коса Големина : 1.5 cm/0.59" (Прибл.) [Нашите Големина 2#] Коса Големина : 1.7 cm/0.67" (Прибл.) [Нашите Големина 4#] Коса Големина : 2.1 cm/0.83" (Прибл.) [Нашите Големина 6#] Коса Големина : 2.7 cm/1.06" (Прибл.) [Нашите Size 8#] Коса Големина : 3.3 cm/1.30" (Прибл.) [Нашите Големина 10#] Коса Големина : 4.0 cm/1.57" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Сликарска Четка;.

R

Слични производи