.

.

LGQing DC Моќност Plug Машки да Машки Кабел за LED видео надзор Камера Лаптоп

LGQing DC Моќност Plug Машки да Машки Кабел за LED видео надзор Камера Лаптоп

DEN 239.76
Количината на стоката

DC 5.5x2.1mm машки 5.5x2.5mm машки адаптер кабел.Одлично за кратко растојание конекција.Едноставно & Професионален изглед за каблирање.Полесно за инсталација заштедите време и пари.Совршен за видео надзор за безбедност камера,Лаптоп,LED,Рутер примена во дом или канцеларија.Спецификации : Предмет Тип : 5.5x2.1mm машки 5.5x2.5mm машки Cable Material : Plastic Color : Black Length : 30cm,100cm Package вклучува : 1x 5.5x2.1mm До 5.5x2.5mm Кабел.

R

Слични производи