.

.

M5RU Електронски Видео Doorbella 7 Инчен WiFi Wireless Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем со Жичана Отпечаток RFID AHD 1080P Вратата за Пристап на Системот за Контрола Врата со

M5RU Електронски Видео Doorbella 7 Инчен WiFi Wireless Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем со Жичана Отпечаток

DEN 1336.80
Количината на стоката

Затворен монитор го користите мулти-точка capacitance екран на допир,усвојување на Андроид Системот,стабилен и лесно да се работи. 7 инчен Висока дефиниција дигитални LCD монитор,со се слика,посетител евиденција и записи од функцијата.Затворен монитор може да се слика со рачно или автоматски,max поддршка 32 G ТФ-картичка.Затворен следи со монитор,спогодба,го отклучите,hands-free и Не се наруши функцијата.Внатрешна монитор може поддршка за да се поврзете 8 мобилен телефон СТАН корисник,тогаш мобилен телефон може да ја видите и да го отклучите.Производи Вовед : Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет,отворено одделение можат да се поврзете со затворен монитор со кабелска 4 P кабел.Кога затворен следи поврзан со вашиот безжичен wifi рутер,можете да се поврзете на мобилен телефон да затворен монитор,тогаш мобилен телефон, исто така, може да снимате видео или отворете ја вратата итн.Широко се користи во вили, станови, куќи, хотели, канцеларии, во јавните згради и така натаму.6.Водоотпорна,antioxidation,со водоотпорна маска,поддршка на ѕид.AHD 1080 P камера,со IR-НАМАЛУВАЊЕ.7.Отпечаток тип:Поддршка 500 отпечаток,1000 IC картички отклучите,лозинка за отклучување,99 компјутери далечински контроли за да го отклучите.Карактеристики : Следи : (Жичен Wifi)Дисплеј : 7 инчи (16 : 9)Резолуција : 1024(H) X600(V)Отклучите : Поддршка на мобилен телефон и таблет да unlock Additional меморија : Поддршка за дополнителни ТФ-картичка (32 GB макс.)Допир : Yes Wifi : Yes Power набавка : DC15 V Инсталација : Површината mount Size : 209(L)×133(W)×18(H) MMCamera : Камера сензор : 1/3 инчен AHDView агол : 92°Дефиниција : 1080 PLEDs за вечер : IR Led диоди (80°)Отпечаток тип:Поддршка 500 отпечаток,1000 IC картички отклучите,лозинка за отклучување,далечински контроли unlock Installation : Surface Size : 155*95*45mm SY703 WMJLP11 Пакетот вклучува : 1*Внатрешна Монитор (Wired Wifi) 1*Надворешна Единица (Отпечаток RFIC Лозинка) 1*15 V 1.2 Моќ Supply1*12 V 3А Контрола на Пристап за Напојување 1*4-core терминал жица (5m)5 *IC Cards1*далечински controls3*отклучување терминал жица 1*Manual1*Монтажа плоча 1*Screws1*Боја пакет SY703 W706 WMJLP12 Пакетот вклучува : 1*Внатрешна Монитор (Wired Wifi) 1*Внатрешна Монитор (Безжичен Wifi) 1*Надворешна Единица (Отпечаток RFID Лозинка) 2*15 V 1.2 Моќ Supply1*12 V 3А Контрола на Пристап за Напојување 1*4-core терминал жица (5m)5 *IC Cards1*далечински controls3*отклучување терминал жица 1*Упатство2*Монтажа плоча 2*Завртки.

R

Слични производи