.

.

Subnautica: Под Нулата - Да Се Префрлате [Дигитален Код]

Subnautica: Под Нулата - Да Се Префрлате [Дигитален Код]

DEN 719.76
Количината на стоката

Од наградуваниот студио, Непознати Светови, Забава, подароци, враќање во светот на 4546 B со Subnautica Под Нулата.Опстанокот Е Клуч : се Соберат вредни материјали, занает алатки, управувате со вашите глад и жед, и сето тоа додека избегнување опасни дивиот свет и дека го гледа како неговиот следен оброк.Мистерии Потопен на Планетата 4546 B : Што дојде овде, во потрага по одговори.Ќе ризикува сè за да добиете тука и ќе не напушти, додека не се откри вистината.Истражување : Истражувам во единствени водни и терен biomes дека ќе го отклучите не само материјали, но одговорите кои ви бараат.Изградба на Вашиот Хабитат : Изработка и градење удобности на домашната тука.Овие основи ќе биде составен за вашиот опстанок од не само на дивиот свет, но исто така и на суровата средина околу вас.Нурне во еден замрзнување подводни авантура на странец планета.Под Нулата е подводна авантура игра во собата на странец океанот светот.Тоа е ново поглавје во Subnautica универзумот, и е развиен од страна на Непознати Светови.Вратите на планетата 4546 BSubmerge себе си во сите нови, sub-zero експедиција во арктичкиот регион на Планетата 4546 B.Пристигнувањето со малку повеќе од вашиот wits и некои опстанок опрема, ќе тргнуваат да се испита што се случило со вашата сестра..Открие Truth Alterra лево во брзање по мистериозната инцидентот.Напуштени истражувачки станици точка на регионот.Она што се случи на научниците кои живееле и работеле тука?Се најавува, предмети, и databanks расфрлани меѓу остатоци се наслика една нова слика на инцидентот.Со ограничени ресурси, мора да се импровизира да преживее на свој.Откријте Неизследвани Biomes Swim под сино-осветлена, arching пространства на Twisty Мостови.Стануваат обземени од блескавата, мамут кристали на Кристално Понори.Clamber до покриена со снег врвови и вложување во ледените пештери на Глацијалниот Слив.Се движи помеѓу еруптираат Термички Отвори за да се откријат античките туѓо артефакти.Под Нулата претставува сосема нови средини за да преживее, студии, и да се истражуваат.Изградба на Живеалишта и Vehicles Survive суровата клима преку изградба голема живеалишта, чистење на улиците за ресурси, како и изработката на опрема.Експлозијата низ снежните тундра на Snowfox hoverbike.Крстарење низ волшебно и опасна biomes во вашиот модуларен Seatruck.Истражување Туѓо Lifeforms Something неоткриени lurks околу секој агол.Пливаат низ гигант Титан Holefish, средба на ловечко Сенка Левијатан, и да ја посетите симпатична Pengwings.Чувајте ги вашите wits за вас.Не сите суштества во овој чуден свет, се пријателски.Преживее Зиморничав Temperatures Jump во водата е топла.На под нулата температури на овој арктичкиот регион претставуваат нова закана.Нови временските услови ќебе над теренот живеалишта.Занает на toasty ладно одговараат, sip на цевки топло кафе, и да се загрее до Термички Лилјани за да се одбегне на студ.Еден океан на intrigue What навистина се случило со вашата сестра?Кои беа на странците кои дошле тука пред тоа?Зошто се тие на оваа планета?Можеме да најде утеха од тага во вистината?Под Нулата се протега приказната на Subnautica универзумот, нуркање длабоко во мистерија воведе во оригиналната игра.Nintendo Switch Онлајн членство може да се бара за онлајн игра.Nintendo Игра сметка се бара да ја даунлоадирате и инсталирате.

R

Слични производи