.

.

Liyeehao Милениче TunnelQ, Безбедно и Не - Фирма и Издржливи Хрчак Тунелот Дрво Материјал за Одмор Џвакање

Liyeehao Милениче TunnelQ, Безбедно и Не - Фирма и Издржливи Хрчак Тунелот Дрво Материјал за Одмор Џвакање

DEN 1159.20
Количината на стоката

Таписерии изработка, нема штета за домашни миленици, важен пет додаток.Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, мали зајаци, ferrets, gerbils.Тунелот може да се користи не само за одмор, но исто така и како хрчак џвакање играчка.Може да се работи закуски и во овој хрчак тунелот, се направи хрчак да се забавуваат.Направени на квалитетот на дрвен материјал, безбедно и не-токсични, цврсти и издржливи.Функција : 1. Таписерии изработка, нема штета за домашни миленици, важен пет додаток.2. Може да се работи закуски и во овој хрчак тунелот, се направи хрчак да се забавуваат.3. Погоден за мали миленичиња како што хрчаци, мали зајаци, ferrets, gerbils.4. Направени на квалитетот на дрвен материјал, безбедно и не-токсични, цврсти и издржливи.5. Тунелот може да се користи не само за одмор, но исто така и како хрчак џвакање играчка.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Хрчак Tunnel Material : Fir Optional Големина : S, LSize : S : Прибл. 6 x 6 x 15cm / 2.4 2.4 x x 5.9 во, L : Прибл. 6 x 6 x 20cm / 2.4 2.4 x x 7.9 in Application : Мали домашни миленици, вклучувајќи : хрчаци, глувци, мали зајаци, ferrets, gerbils и други мали животни.Пакет Листа : 1 x Тунелот.

R

Слични производи