.

.

YUTOOL Помине Уметност Опрема, 30pcs 3/32 Инчен Дијамант Нокти Вежба Битови во Собата за Уметност Помине Cuticle Нокти Педикир Алатки

YUTOOL Помине Уметност Опрема, 30pcs 3/32 Инчен Дијамант Нокти Вежба Битови во Собата за Уметност Помине Cuticle

DEN 252.00
Количината на стоката

Одлична трајност и врвни перформанси.Се справи со месо тело со дијаметар 2.35 мм, може да се монтира најголемиот број на машини.Одлична за употреба помине настава : вежби и други вежби со користење пескарење бендови.Погоден за нокти како и педикир.Погоден за професионална, ноктите салон, помине уметност училиште / факултет помине уметност уметник andpersonal / домашна употреба, на големо, итн.Опис : 30pcs 3/32" Дијамант нокти вежба битови поставување одговара за уметност помине cuticle нокти педикир tools.Спецификација : Type Nail вежба малку сет Material Diamond месо тело Diameter2.35mm (3/32") Стојат Color Red Quantity30pcs Случај Size143x70x13mm/5.51x2.75/0.51" Пакување weight85g Карактеристики : 1.Се справи со месо тело со дијаметар 2.35 мм, може да се монтира најголемиот број на машини. 2.Одлична трајност и врвни перформанси. 3.Погоден за нокти како и педикир. 4.Одлична за употреба помине настава : вежби и други вежби со користење пескарење бендови. 5.Погоден за професионална, ноктите салон, помине уметност училиште / факултет помине уметност уметник andpersonal / домашна употреба, на големо, итн.Совети : 1. Проверете мелење главата пред употреба. 2. Користете очила за да се спречи прашина и првут да влезат во очи кога го користите. 3. По употреба, disinfect мелење главата за да ја задржиш чисти. 4. Ако мелење главата паѓа, не го користи тоа. 5. Задржи овој производ надвор од дофат на деца. 6. За професионалци само.Пакет се Вклучени : 30 x Дијамант Нокти Вежба Битови.

R

Слични производи