.

.

RDX Глуждот Ремени за Кабел Машини, Челични Двојно D-Прстен Neoprene Поместена 30CM Салата Ракави, Мито Glute Нога Екстензии Хип Киднапери Тренингот, Бедрото Задник Фитнес Ве?

RDX Глуждот Ремени за Кабел Машини, Челични Двојно D-Прстен Neoprene Поместена 30CM Салата Ракави, Мито Glute

DEN 239.76
Количината на стоката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.RDX салата глуждот ремени се изведуваше со здрав Neoprene материјал и шок абсорбента баласт за да прахосвам притисок од прекумерна влечење.Идеален за теле, нога, нога екстензии, нога кадрици, хип киднапери и долниот дел од телото тренингот.Прибл. 12 инчи во должина и 4 инчен широк рака понуда за подршка и движење.Овие протези понатамошно подобрување на циркулацијата на крвта и да се обезбеди ослободување од оток.Тие им помагаат на ѕвонење посилна долниот дел од телото.Глуждот ремени за кабел машина прилозите користете прилагодливи кука и јамка затворање систем за усогласување на рака со вашите глуждови и не дозволуваат пропаѓање.Искуство поддршка за plantar fasciitis, tendinitis, итн.Нерѓосувачки челик двојно D прстен за да се обезбеди траен опрема сила, и широк за прицврстување на удобност.Збиени засилен двојна крои augments општата издржливост.Воз уникатен вежби за да работат на вашиот hamstrings и квадрицепси.Neoprene изграден RDX Глуждот Рака за Кабел Машина е производ на зоната на група на мускули и наведете ги поединечно.Тренингот вашиот quads со нога екстензии или не hamstring кадрици, можете да ги обучуваат различни области со овој рачно изработени производи.Стегне сè, од внатрешната и надворешната страна на бутините на вашиот glutes.Сите што треба да направите е да кука на макарата за избор на високо-одделение челик Д-прстени и рака на кука и јамка за да се добие можете обука на области сте се занемарува за толку долго.Тренингот различни вежби кои се инаку тешко да зона во.Рака на и да се обучуваат на мускулите сакате да се фокусира.

R

Слични производи