.

.

Индустрија Ноќ Сина боја со Бели Симпатична Мачки/Мачиња 5 x 8 Цел Подлога Носителот/Сервер Книга Организатор за Келнерка

Индустрија Ноќ Сина боја со Бели Симпатична Мачки/Мачиња 5 x 8 Цел Подлога Носителот/Сервер Книга Организатор

DEN 311.76
Количината на стоката

СЕРВЕР КНИГА класична колекција цел подлога носители на функција повеќе џебови за чување кредитна картичка лизга, гостин ја проверува, со цел влошки, ПОС картички, па дури и stitched пенкало јамка за да го задржи вашите омилени пенкало.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА - Мерење на околу 5" x 8" кога е затворен, нашите келнерка организаторите се совршена големина за да се одржи вашите совети, кредитна картичка лизга, затворен проверки, ПОС картичка, кредитна картичка, документ за ИДЕНТИФИКАЦИЈА, цел подлога, и вашите омилени пенкало.СЕРВЕР КНИГА бренд серверот организаторите беа дизајнирани и тестирани во САД и во функција внатре џебови направен од истата искра СЕРВЕРОТ КНИГА материјал како и надворешноста на серверот паричник, функција, вие нема да најдете на евтини Кинески конкуренти.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИДЕЈА ЗА КЕЛНЕРКА - Нашите маче и змеј летаат келнерка паричникот карактеристики симпатична мачка pawing на dragonfly на сина позадина и го прави одличен подарок за било кој ресторан на серверот. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ако сте незадоволни со вашиот СЕРВЕР КНИГА бренд серверот паричникот за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го направи тоа право од страна на или замена на вашиот СЕРВЕР КНИГА или издавање ќе целосна наплата во рок од 90 дена од купувањето.Само во времето за пролет, ова пастелни бувови шема на серверот организатор од СЕРВЕРОТ КНИГА карактеристики симпатична и шарени дизајн со маче pawing на dragonfly на сина позадина, и мерки за околу 5" x 8" кога затворена.Оваа цел подлога носител е дизајниран да одговара на повеќето стандардни големина цел влошки, и има џебови за вашиот ПОС картичка, затворен проверки, потпишан кредитна картичка лизга, и совет пари.СЕРВЕР КНИГА цел подлога носители се дизајнирани и тестирани од страна на ресторан индустрија професионалци со повеќе од една деценија искуство работејќи во некои од најпрометните синџир ресторани во САД.За разлика од другите евтини Кинески увозот, нашиот сервер паричници функција џебови направени на ист издржлив материјал, како на екстериерот школка.Вие нема да најдете било поевтино пораби јасно ПВЦ џебови кои можат да рипувате или пауза на нашата цел подлога носители!Оваа класична колекција дизајн карактеристики две целосна должина скриени џебови за чување на пари и совети, како и џеб за кредитна картичка се лизга и затворени проверки, триаголен џеб / карта чувар за вашиот ПОС картичка, документ за ИДЕНТИФИКАЦИЈА, или кредитна картичка, stitched пенкало јамка за да ги зачувувате вашите омилени пенкало, и вертикално-вчитување на слотот на десната страна за вашата нарачка подлога или гостин ја проверува.Нашата Гаранција : Ние стоиме зад секој производ што ние го продаде и да се обезбеди 100% гаранција дека вашиот нов СЕРВЕР КНИГА ќе ги задоволи вашите потреби.Ако сте незадоволни со вашиот сервер организаторот за било која причина, само нас контакт и ние или ќе го замени вашиот СЕРВЕР КНИГА или прашање за целосна наплата во рок од 90 дена од купувањето.

R

Слични производи