.

.

Космичка Трепет Текстура Паста 50мл - Decadent Грозје

Космичка Трепет Текстура Паста 50мл - Decadent Грозје

DEN 431.76
Количината на стоката

5055260909988. Сосема Нов Објект / Неотворена Производ.Космичка Трепет.Космичка Трепет Текстура Паста (од Phill Мартин)Космичка Трепет Текстура Паста може да се користи за да се создаде декоративни ефекти на многу занает проекти.Можете да ја смени бојата на паста со мешање во мика, Катастрофа Мастило, Алкохол Мастило, Мастило Прскање Магла пред апликација.Сјајот може да се меша во пред или по примената на проектот.50мл.Ве молиме Имајте на ум дека повеќето од Космичките Трепет производ е на база на вода и затоа не може да бидат погодени од постудено температури.Ова го вклучува и времето во транзит.Ве молиме да земете го ова во предвид при поставување на својата цел во месеците јануари и февруари.

R

Слични производи