.

.

Рерната Свежи Каснувања Природни Печени Третира, Сите Природни Птица Третираат Папагал Колачиња

Рерната Свежи Каснувања Природни Печени Третира, Сите Природни Птица Третираат Папагал Колачиња

DEN 623.76
Количината на стоката

Рерната Свежи Каснувања Природни Печени Третира, Птица Третираат Папагал Колачиња : Птици сакаат текстура и вкус на Рерната Свежи Каснувања Природни Печени Третира, само рерна печени, сите природни птичји исхрана се третираат.На Вкус, Текстура и Вкус Птици Љубов : Нема додаден шеќер, без вештачки вкусови или бои, и се разбира нема хемиски конзерванси; Птици љубов Рерна Свежи Каснувања Природни Печени Третира.Подобро Состојки : Рерна Свежи Каснувања Природни Печени Третира се рерна печени и употреба на здрави состојки кои нудат различни хранливи материи и текстури, како што се овес и сончогледово оброк.Хранливи и Природни Птица Храна Состојки : Рерна Свежи Каснувања е посветена на создавање на поздрава птичји производи кои обезбедуваат основа за добра здравствена состојба со обезбедување на есенцијални хранливи материи и потребната енергија.Рерната Свежи Каснувања Природни Печени Исхрана : Не само што е нашата птица и папагалот храна и лекување на формула природни, хранливи и лесно да се вари, но вашиот птица ќе го сакам вкусот; Обидете се Рерна Свежи Каснувања денес.Печени во десет прекрасни вкусови, Фурна Свежи Каснувања Папагал Колачиња се направени со природни состојки кои го обезбеди уникатно печени текстура.Птици сакаат видливи делови и парчиња од состојки кои се запознаени со храната што им се допаѓа, а исто така обезбедува хранливи и вкусни essentials.На печење процес, исто така, овозможува употреба на големи зрна честички во овие третира, која помага да се задржи повеќе здрава исхрана и помалку абразивен да состојки, особено со протеини, витамини и минерали.

R

Слични производи