.

.

Nhlzj Чисти и Светли Прилагодува Светлината Двојно Двострано 1X/5x Зголемена Суета Огледало 360° Вртливата со можност да биде продолжен за Бања Напојува со Приклучок во

Nhlzj Чисти и Светли Прилагодува Светлината Двојно Двострано 1X/5x Зголемена Суета Огледало 360° Вртливата со

DEN 1005.60
Количината на стоката

【ШМИНКА ОГЛЕДАЛО СО СВЕТЛА/НАПОЈУВА СНАБДУВАЊЕ СО AC PLUG】Овој ѕид монтирани шминка огледало со светла и зголемување е вграден LED Светла.Добар избор на бања огледала за суета, можете да направите во темно или лошо светло области.Оваа запалени шминка огледало на ѕидот монтирани приклучок во, тоа може да се напојува од страна врска со AC електрична енергија директно. 【ДОПРЕТЕ ја ПРИЛАГОДИТЕ СВЕТЛИНАТА и СВЕТЛИНАТА】се Стави на приклучокот на ѕид монтирани суета огледало во вашиот приклучок, тогаш вклучете го копчето на базата прво, го контролира снабдувањето со електрична енергија.Потоа притиснете го екранот на допир копче на 1 X огледало.Притиснете го кратко време за вклучување/исклучување на, притиснете го longly за прилагодување на шминка огледало светлина од светлината. 【МУЛТИ-ЦЕЛ ЗГОЛЕМЕНА ШМИНКА ОГЛЕДАЛО】Оваа шминка огледало ѕид со led светло е погодна за спалната соба,hotel, бања.Исто така,најдобрите подароци за Божиќ,Денот на Вљубените,Ден на Мајката, Велигден,birthday (Роденден). ★ Услуги на клиентите : Ние строго ќе се провери производот пред пратката да бидете сигурни дека ќе може да се купи со доверба.Ако не сте задоволни со шопинг искуство или производ не ги исполни вашите очекувања или не одговара на описот, ние ќе го замени производот или да ви даде 100% пари назад.【360° ВРТЛИВАТА ОГЛЕДАЛО/СВИТЛИВА Заградата ДИЗАЈН】ѕидот огледало шминка лице може да се ротира 360 степени.Можете да ја прилагодите огледало на секој агол и позиција што треба.Огледалото е дизајниран со продолжување на арм, кој може да се продолжи непречено и преклопени, која е многу погодна за цврсто поставени на облекување маса.【ДВОЈНО ДВОСТРАНО ШМИНКА ОГЛЕДАЛО СО ЗГОЛЕМУВАЊЕ】5x зголемена огледало може да гарантира Без Пиксели Загуба и зумирање без нарушување и вртоглавица чувство.Зголемена огледало на ѕидот монтирани може да обезбеди најсоодветен шминка искуство и може да зумирање на вашиот фацијални карактеристики,овозможувајќи ви да го гледа вашето лице јасно.Идеален носи контактни леќи, веѓа кроење, шминка, бричење огледало.

R

Слични производи