.

.

Orginal Филм Проп - Али - Не Кинг (Mykelti Вилијамсон) Faux Watch - Автентичен

Orginal Филм Проп - Али - Не Кинг (Mykelti Вилијамсон) Faux Watch - Автентичен

DEN 967.20
Количината на стоката

Филм проп.Дон Кинг (Mykelti Вилијамсон) Faux се Види од Мајкл Ман е 2001 историски биографски филм, Али.Врз основа на животот на легендарниот боксер Мухамед Али (Вил Смит) филмот се фокусира на својата кариера помеѓу 1964 и 1974 година. Ова се види што може да се види носени од Дон Кинг кон крајот на филмот, во текот на неколку прес-конференции, и за време на последната битка помеѓу Али и Џорџ Форман (Чарлс Shufford).Овој метал види карактеристики нерѓосувачки челик часовници со бројни камења на двата бендови.Мерење на околу 1" x 9" (3cm x 23cm), овој објект е во добра производство носи состојба.

R

Слични производи