.

.

JINYISI Кригла Пиво, Пивски Чаши за Мажите, Пиво на пример шолји со Рачки, Чаша Вода, Креативни Смола од не ' Рѓосувачки Челик Кригла

JINYISI Кригла Пиво, Пивски Чаши за Мажите, Пиво на пример шолји со Рачки, Чаша Вода, Креативни Смола од не

DEN 1432.80
Количината на стоката

Оваа кригла пиво е внимателно направен од смола.Внатрешниот првенство е изработен од нерѓосувачки челик.Висок-квалитет на води-слободните и не-токсични вода првенство рака-насликани и полиран.Тоа е издржлив и лесен за чистење.Тоа може да се задржи вашиот пијалок на стабилен топла и ладна температура за долго време.Овој креативен кригла пиво не е само чаша вода, но, исто така, дело на уметноста.Романот кригла пиво е внимателно направен, без олово, здрав за употреба, удобно да се одржи, исклучително светлина, безбедно и удобно да се напие.Оваа убава и креативни кригла пиво е погоден за употреба во сите случаи, без разлика дали тоа е вообичаена пикник да се види недела фудбалски натпревар или повеќе напредни вечера прослава.Овие чаши може да биде добро интегрирана во секоја прилика, за вашиот партијата додава повеќе атмосфера.Оваа кригла пиво не е само да се користи за производство на пиво, но, исто така, совршен за вино, коктели, колофон кола, шампањ и виски.Тоа е исто така добра за пиење чај, кафе, млеко, сок, лимонада или било кој друг пијалок ви се допаѓа.Овој креативен кригла пиво е многу погодна за вистински пиво љубовници, со добар вкус.Тоа е идеален подарок за твоите најдобри пријатели и семејството.Тоа може да се користи за роденден подароци, Нова Година подароци, Божиќ, ноќта на Вештерките, housewarming подароци.Смола и рака-насликани полирање, храна одделение, не-токсични и хигиенски безбедно да се пие.Креативни 3 D реализам, ретро дизајн, средновековна подароци, ноќта на Вештерките и други манифестации.Купот е добра декорација за бар контра, многу погодна за декорација на ноќта на Вештерките/реквизити.Материјал : смола и нерѓосувачки steel Capacity : 200ml Size : како shown Type : пиво mug Drinking utensil тип : Mug Features : Еколошки friendly Name : Кригла, блек џек, Cup Used за : насловна лента, кафе, чаша вода, пиво glass Package содржи : 1 x mug Due да прикажува различни и различно осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 1-2cm, ви благодарам.

R

Слични производи