.

.

Мазна Дрвени Човек Модел, Подвижни Екстремитети Човек Модел, за Анимации Фотографија Реквизити

Мазна Дрвени Човек Модел, Подвижни Екстремитети Човек Модел, за Анимации Фотографија Реквизити

DEN 263.76
Количината на стоката

Површината фино полирање третман, мазна и брус-бесплатно.Флексибилни екстремитет зглобовите овозможи тоа да се угледа на телото ставови и акции.Идеален за уметник модели, фотографија реквизити, анимации, украси, tabletop играчки, итн.Оваа дрвени артикулирани манекен се убави и неверојатни.Направен од висок квалитет на дневник материјал, јасно текстура, чисто и уредно.Оваа дрвени артикулирани манекен се убави и неверојатни.Флексибилни екстремитет зглобовите овозможи тоа да се угледа на телото ставови и акции.Направен од висок квалитет на дневник материјал, јасно текстура, чисто и уредно.Површината фино полирање третман, мазна и брус-бесплатно.Идеален за уметник модели, фотографија реквизити, анимации, украси, tabletop играчки, итн.

R

Слични производи