.

.

ZJS 【НАС во Парк】 2 Ниво Чевли Багажник,Чевли Клупата Entryway Складирање Чевли Рек Складирање на Изметот Кабинет со Фиоки за Спалната соба Дневна Соба и Ходникот

ZJS 【НАС во Парк】 2 Ниво Чевли Багажник,Чевли Клупата Entryway Складирање Чевли Рек Складирање на Изметот Кабинет

DEN 5362.80
Количината на стоката

Висок квалитет на материјалите : Овој чевли рек организатор направен од висок квалитет на МДФ (средна густина fiberboard) и седиште перница направен од памук.Перница дизајн : удобно мека перница, памук и лен материјал, може да седат во исто време, исто така, може да се стави кеси, книги, итн.Фиоки : може да се сместат паричници, копчиња, чевли,дребулии, итн.Исто така, може да се пополни чорапи, не грижете се, за да не изнаоѓање на чорапи.Мулти-функција на чување : добро се Вклопува во ходникот, entryway, foyer, спална соба и сл.Ако поради некоја причина не сте задоволни со било производ , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите производи. 2-Ниво Чевли Клупата Entryway Складирање Чевли Рек Складирање на Изметот Кабинет Со Фиоки Опис : Перница дизајн : удобно мека перница, памук и лен материјал, може да седат во исто време, исто така, може да се стави кеси, книги, итн.Фиоки : може да се сместат паричници, копчиња, чевли,дребулии, итн.Исто така, може да се пополни чорапи, не грижете се, за да не изнаоѓање на чорапи.Мулти-функција на чување : добро се Вклопува во ходникот, entryway, foyer, спална соба и сл.Висок квалитет на материјалите : Овој чевли рек организатор направен од висок квалитет на МДФ (средна густина fiberboard) и седиште перница направен од памук.Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет на Лист материјал : МДФ Столче површината материјал : памук и лен Боја : цреша, Јавор дрво Големина : 80x30x43cm/31.5x11.8x16.93in Фиока големина : 9.45x11.42in Пакет Содржина : 1 x Промена чевли клупата.

R

Слични производи