.

.

YoYo Месечината 45 Домашно Милениче Кученце Куче Playpen Вежба Кутре Пенкало Кинолошки

YoYo Месечината 45 Домашно Милениче Кученце Куче Playpen Вежба Кутре Пенкало Кинолошки

DEN 1079.76
Количината на стоката

ГОЛЕМИ, ПРОСТРАНА ДИМЕНЗИИ - Околу 45" во дијаметар и 24" во височина! - Вашите миленици ќе падне во љубов со овој голем, пространа шатор!Тие ќе расте навикнати на тоа и дури и се третираат како нивниот втор дом!Вие навистина може да го персонализирате вашето домашно милениче шатори со додавање во ќебиња, утешители, и џвакање играчки!.ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН - Едноставно да Инсталирате - 8 Панел Дизајн овозможува исклучително лесно да се постави и да ги симнат, Виткање Дизајн Лесно Складирање, Отворете мрежа материјал овозможува на вашето домашно милениче да се добијат максимум струење на сите времиња, додека одржување на грешки надвор!Иновативни две вратата дизајн им овозможува на вашите миленици за да влезе и да излезе на шатор со леснотија!Секоја врата, исто така може да биде лесно да се архивиран.ВОДООТПОРЕН ИЗГРАДБА - Направени од издржлив, водоотпорен, Оксфорд Ткаенина материјал, Исклучително Издржлив и Лесен!Врвен квалитет патентите се осигура дека вашите миленици ќе бидат безбедно и сигурно!На дното и на врвот мрежа панели се сите патентите, Ако Велкро вашето куче се во можност да се избега.СУПЕРИОРНА ВРЕДНОСТ - Овој пренослив, разновиден, пет playpen, го прави лесно да се земе вашето домашно милениче со вас, каде и да одите, Овозможува дури и на најголемите миленичиња куќа да одат во и надвор од шаторот удобно со многу простор за маневрирање низ!.БРЕНД : Yo Yo Месечината.Нашата мека Yo Yo Месечината 45" D x 24" H Миленичиња Игра пенкало Вежба Кутре Пенкало Кинолошки е изградена со силна внатрешна челична рамка и издржливи 600 D оксфорд ткаенина.Уникатно направена за да се задоволат вашиот дом и да патуваат потреби, бидејќи тоа се поставува во секунди уште огради лесно и продавници во носење.Нашите Yo Yo Месечината Милениче Playpen карактеристики на zippered водоотпорен дното, со цел да се спречи бегство и да се заштити вашиот подови од случајно мензи.Карактеристики на производот - Pop-up милениче playpen - Огради целосно рамна и е многу лесен и пренослив, се Поставува во секунди - Уникатно дизајнирани да ги задоволат вашиот дом и да патуваат потреби - Околу 45" дијаметар и 24" во висина, Осум панел школка - Силна внатрешна челична рамка - Трајни водоотпорен 600 D оксфорд ткаенина материјал, лесно да се чисти - 2 Zippered се тркалаат вратите за лесен пристап - Zippered половина мрежа покритие за сенка и безбедност - Zippered дното спречува вашето домашно милениче од бегство - Водоотпорен дното штити вашиот подови од случајно мензи - Мрежа на сите страни за проток на воздух и видливост во Прилог бенд за задржување на вода фидер шише (шише не се вклучени) - (2) Страна складирање торби за Носење торба за поедноставено чување и тренспорт.

R

Слични производи