.

.

Американски Образовни Производи Цифра Престанете Да Гледате

Американски Образовни Производи Цифра Престанете Да Гледате

DEN 191.76
Количината на стоката

Дигитални Stopwatch This електронски стоперката доаѓа во комплет со батерија и спроведувањето на кабелот.Вклучени на овој стоперката се час, минута, секунда, календар екранот, 24 часа стоперката, час свири, аларм, сплит време и вкупното време, 12 или 24 часовен режим опција, и 1/100 вториот хронограф.Лесен и лесно да се работи.

R

Слични производи