.

.

Taglory Куче Измет Торба, 4 Ролни/ 60 Смета Biodegradable Измет Кеси за Кучиња, Compostable Милениче Отпад Кеси, Течење Доказ, Лаванда-Миризливи, 9 x 13 Инчи

Taglory Куче Измет Торба, 4 Ролни/ 60 Смета Biodegradable Измет Кеси за Кучиња, Compostable Милениче Отпад Кеси,

DEN 191.52
Количината на стоката

Погоден за Сите домашни Миленичиња Големина на : Не се само за puppies!Мерење 13" (L) x 9" (W), нашиот измет кеси се доволно голема за да се справи со најголемите на депозити.Дома или на-на-go, тие се добредојдени прилог на било домашно милениче сопственик на арсенал. 100% Biodegradable и Compostable : кучето отпад торба ги исполнува ASTM D6400 и е направен со пченка скроб.И употреба на рециклирани материјали во нашата пакување и се тркалаат core да понуди еден начин да се ослободите од куче отпад.Чувајте ги Вашите Раце Безбедно : кучето измет кеси се Лаванда-Миризливи, држење за раце, заштитени и минимизирање на смрдеата.Нашето течење-доказ отпад кеси се лесно да се откине, лесно да ги собереш или отстрани милениче измет.Вредност Пакет : Пакет вклучува 60/180/270/360 куче измет кеси, а 15 се избројат на една ролна.Куче кеси за измет се со добра цврстина и breakpoint дизајн, кој е лесно да се одделат.Она што Ние се Грижи : Ние Taglory сакаат само најдобро за вашиот кожен придружник, и ние сме посветени да ви помогнеме да живеат посреќно, поздрав.Ние сме биле посветени на производство на страшни и измет кеси, бидејќи ние се грижиме за домашни миленици и животната средина.Вашето домашно милениче е достоен за тоа, која е причината зошто ние дизајн искрен, високо-квалитетни производи curated од пет родители, за пет родители.Куче измет кеси се неопходност за било куче, сопственикот.Пред да се земе вашето куче на прошетка, треба да бидете подготвени за scooping по тие заклучоци да ги извршуваат нивните дејности, и куче измет кеси се направи целиот процес многу помалку хаотичен.

R

Слични производи