.

.

FFENFEI Ултра Премиум Bluetooth Звучници, C6 Големо Вшмукување Чаша Д-ustproof Отворено Спортски Фанови Може да ја Вметнете Картичката ТФ Бас Bluetooth Звучник

FFENFEI Ултра Премиум Bluetooth Звучници, C6 Големо Вшмукување Чаша Д-ustproof Отворено Спортски Фанови Може

DEN 128.64
Количината на стоката

Во прилог на лесно interconnecting Bluetooth уреди, исто така, има ТФ-картичка директно читање, насочуваат, звук извор опции, кои ќе ви донесе различни изненадувања и овозможи да уживате повеќе слобода.Таа, исто така има вграден-во со висока чувствителност за повик микрофон за да ги следат околните услови на животната средина, автоматски ги потисне бучавата и да се подобри сопствената чувствителност, и тоа исто така може да се направи hands-free повици и видео разговори.Без разлика дали сте во соба, во автомобил, или во бањата, во кујната, можете да уживате јасно разговори со слободни раце.Уникатен водоотпорен дизајн, без ветер и дожд.Сега, може да се фрли далеку полначот и да уживате во C6 колку што сакате.Секојдневието е Партија, а не е Странка насекаде.Уникатен-доказ дизајн, бр .Без разлика што суровата средина во која се наоаѓате, може да се игра со C6. Ако постои .само избришете го со крпа.Најдобрите Подароци : Овој високо квалитетен моден Преносни Bluetooth Безжична Јазик не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подарок за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Црн петок се Занимава 2021-Голема Промоција На Најдобри Божиќни Подароци за Friends C6 Големо Вшмукување Чаша Д-ustproof Отворено Спортски Фанови Може да ја Вметнете Картичката ТФ Бас Bluetooth Звучник Параметри : Функции : - картичка вметнување, водоотпорен, радио, , падот доказ, гласовен потсетник, повик на функција метод на Конекција : Bluetooth конекција тип Интерфејс : USB Фреквенција одговор опсег : 100 Hz-20 KHz Сигнал на бучава сооднос : ≥ 75db Напојување на владата : вграден-во литиум батерија Канал : 2 Проширена меморија : 32 GB Bluetooth протокол : 2.1 Број на говорници : 1 Ефективни растојание : 15 милиони Операција режим : притиснете копче Применливи население : Општи Display : None Репродукција формат : MP3 Школка материјал : пластични Поддршка стан : не Поддржан формат : ТФ-Картичка Говорникот прилагодување на владата : копче Дали постои радио функција : Да Внатрешната вклучување: 1 PC говорникот, 1 PC на податоци линија.

R

Слични производи