.

.

Сон За Мене Ние Рок Младата Рокер II Совршен за да се Смири Бебето Удобен Нап Време, Сива

Сон За Мене Ние Рок Младата Рокер II Совршен за да се Смири Бебето Удобен Нап Време, Сива

DEN 1559.76
Количината на стоката

ДВОЈНА УПОТРЕБА : Ние Рок Младата Рокер може да се користи во неподвижна положба или како рокер.Седиштето има 6 прилагодливи backrest позиции за максимална удобност за време на нап време.БЕЗБЕДНОСТА НА ПРВО МЕСТО.СЕКОГАШ : исполнува/надминува сите применливи ASTM/CPSC стандарди.Доаѓа со три точки за безбедност темперамент и две точка систем на заклучување.Доаѓа со гумена тапа да се регулира лулка брзина.ФУНКЦИОНАЛНА КРОШНА : На рокер доаѓа со балдахин, што го прави идеален за надворешна употреба, како и.Крошна има три позиции со прилагодливи и доаѓа со монтажни играчка бар со интерактивна играчки за раце на забава за време на игра време.УДОБНОСТА MAX : отстранлив главата hugger перница обезбедува поддршка за новороденчињата додека поместена седиште со покрена граници нуди екстра комфор и сигурност за нап пати.Дише мрежа страни им овозможи на лесен проток на воздух; седиштето поклопецот е отстранлив за полесно чистење.ПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : Димензии : 29.25 L x 16.5 W x 17 H инчи; тежина 7.4 lbs.Достапни во 3 бои.Никогаш нема да ја напушти вашето дете надзор; секогаш да користите системот за сопирање.Не го користете вашиот производ еднаш детето може да седи unaided, се обидува да се искачи надвор или превртам.Со своите микс на забава, функционалноста и удобноста, Ние сме Рок Рокер е совршен придружник за нап време и да игра Тоа може да се користи во неподвижна положба или како рокер.Мекото поместена седиште има 6 прилагодливи backrest позиции за максимална удобност.Тоа доаѓа со балдахин, што го прави идеален за надворешна употреба.Крошна има три позиции со прилагодливи и монтажни играчка бар со интерактивна играчки.Отстранлив главата hugger перница обезбедува поддршка за новороденчињата; во поместена седиште со покрена граници нуди екстра комфор и безбедност.Дише мрежа страни им овозможи на лесен проток на воздух.Отстранлив седиште покрие menas лесно чистење На Рокер е достапна во 3 пријатни бои.Совршена како подарок за нова родителите Ние Рок Младата Рокер ги исполнува/надминува сите применливи ASTM/CPSC стандарди.Доаѓа со три точки за безбедност темперамент, две точка систем на заклучување и гумена тапа да се регулира лулка брзина.Производ димензии : 29.25 L x 16.5 W x 17 H инчи; тежина 7.4 lbs.Никогаш нема да ја напушти вашето дете без надзор и секогаш го користат системот за сопирање.Не користите откако вашето дете може да седат unaided или се обидува да се искачи надвор или превртам.

R

Слични производи