.

.

Jinri Фен за Коса, за Професионална Салон Побрзо Сушење Коса, Удар Фен со Негативни Јони 2 Брзина и 3 Топлина Поставување на Керамички Фен за Коса,AC Моторни Удар Фен со Co

Jinri Фен за Коса, за Професионална Салон Побрзо Сушење Коса, Удар Фен со Негативни Јони 2 Брзина и 3 Топлина

DEN 393.60
Количината на стоката

Керамички Негативни Јони карактеристики да се задржи здрава коса, што резултира во помек, поздрава коса со помалку статични. 2 Брзина (ВИСОКО/НИСКО/OFF) и 3 Греење settings (ВИСОК/MED/НИЗОК) нека ви сушење и стил флексибилност.Отстранлив филтер за воздух и полирање површината за лесно чистење, со јамка за бесење и 6ft/1.8 m здрав кабелот за напојување.Лесни тело со ергономски се справи со ослободи од мускулите притисок предизвикано од подолго време се држи. 2 Брзина (ВИСОКО/НИСКО/OFF) и 3 Греење settings (ВИСОК/MED/НИЗОК) нека ви сушење и стил флексибилност.

R

Слични производи