.

.

Aexit 2 парчиња Лемење Аудио Кабли Пролет Коаксијален BNC Машки Адаптер Приклучок за Digital Коаксијален Кабли Камера за видео надзор

Aexit 2 парчиња Лемење Аудио Кабли Пролет Коаксијален BNC Машки Адаптер Приклучок за Digital Коаксијален Кабли

DEN 681.60
Количината на стоката

Име на производ : BNC Машки Приклучок Конектор;Приклучок Тип : Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕвонење.Димензија : 7.1 x 1.4 cm/2.3" x 0.55" (L*D).Нето Тежина : 35g.Пакет Содржина : 2x BNC Машки Приклучок Конектор.Спецификации : Опис : Метал пресврт пролет за поврзување на коаксијален кабел.На BNC машки адаптер се користи за видео надзор безбедносна камера систем.

R

Слични производи