.

.

Liyeehao Камери Ballhead, со 1/4 инчи Завртка Мини Tripod Топката Главата, Црна за Photographying Дигитална Камера

Liyeehao Камери Ballhead, со 1/4 инчи Завртка Мини Tripod Топката Главата, Црна за Photographying Дигитална

DEN 218.16
Количината на стоката

Направени од високо квалитетен материјал, кој е многу durbale и лесен.Оваа топката главата може да издржи на тешки товари, заклучување цврсто, и да се движат непречено.Едноставен дизајн и компактна големина, погодно да се носите со вас, исто така е многу ефективни.Одличен додаток за photographying.Работи најдобро со tripod или застанете со 1/4 инчи штекер.производи опис : Оваа топка на главата може да се врти слободно.Тоа може да се поврзе со дигитална камера, видео светлина, tripod, и така натаму.Тоа е многу лесно да се однесуваат и да ги отстраните.Таа може да издржи на тешки товари, заклучување на цврсто и да се движат непречено.Со користење на овој tripod топката глави се исто така многу полесно да се носат и пакување.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетен материјал, кој е многу издржлив и лесен. 2. Оваа топката главата може да издржи на тешки товари, заклучување цврсто, и да се движат непречено. 3. Работи најдобро со tripod или застанете со 1/4 инчи штекер. 4. Едноставен дизајн и компактна големина, погодно да се носите со вас, исто така е многу ефективни. 5. Со cellpone клип, можете да планината ќе телефон лесно , лесен за употреба. 6. Одличен додаток за фотографирањето.Спецификации : Материјал : Метални + Пластика Главната Боја : Црна Пакет Тежина : околу. 35g Главата Висина : околу. 5.9 cm / 2.32 Плоча Дијаметар : прибл. 2.4 cm / 0.94 Топла Чевли Дијаметар : прибл. 2.3 см / 0.9 Количина : 1pc Завртка Планината : 1/4 тема Погоден За : 1/4 завртка и топла чевли додатоци Пакет се Вклучени : 1 x мини tripod ballhead 1 x видиме планината клип 1 x долго завртки 1 x адаптер.

R

Слични производи