.

.

Liyeeo Светлина Стојат Tripod Monopod Камера Случај, Monopod Светлина Стојат Носејќи Црна Торба со Рамо, Рака за Фотографска Опрема за Студио(Големи)

Liyeeo Светлина Стојат Tripod Monopod Камера Случај, Monopod Светлина Стојат Носејќи Црна Торба со Рамо, Рака

DEN 333.36
Количината на стоката

Издржлив Материјал : Изработени од најлон материјал, отпорност на абење, цврсти, трајни и долг животен век.Користете Цел : Заштита на tripod, monopod, и светлината стојат од тоа да биде изгребани.Две Сметководствена Методи : Опремени со еден рамо, рака, може да биде рачно, може да се носи на рамо.Сигурност Заштита : Fixed рамо ремени и мазна најлон поставата обезбеди дополнителна заштита.Применливи Опрема : Погоден за tripods, monopods, светлина стои и друга опрема.Функција : 1. Користете Цел : Заштита на tripod, monopod, и светлината стојат од тоа да биде изгребани.2. Применливи Опрема : Погоден за tripods, monopods, светлина стои и друга опрема.3. Сигурност Заштита : Fixed рамо ремени и мазна најлон поставата обезбеди дополнителна заштита.4. Издржлив Материјал : Изработени од најлон материјал, отпорност на абење, цврсти, трајни и долг животен век.5. Две Сметководствена Методи : Опремени со еден рамо, рака, може да биде рачно, може да се носи на рамо.Спецификација : Предмет Тип : Tripod Bag Material : Nylon Colour : Black Applicable Опрема : Tripod, Monopod, Светлина Стојат, Итн.Пакет Листа : 1 x Tripod Торба.

R

Слични производи