.

.

YIWANGO Бања Ѕид Огледало Овална Ѕид Огледало, Frameless Засечениот Бања Огледала, HD Стакло Сребро Огледало, Оркестарот за Суета, Спална соба, Дневна Соба, Ходникот Огледал?

YIWANGO Бања Ѕид Огледало Овална Ѕид Огледало, Frameless Засечениот Бања Огледала, HD Стакло Сребро Огледало,

DEN 2354.40
Количината на стоката

Совршен за вашата дневна соба, entryway,ходникот, или кујна, и ќе заличи на соба.Frameless Дизајн : овална огледало има beveled работ и без рамка,што е 40 x 60 CM/45 x 70 CM во големина.На полиран edge е мазна и рамна да се избегнат прекини.High-Definition Слики : огледало површина е рамна, мазна и сјајна.Високиот јасност огледало ви овозможува да се види себе си повеќе од јасно без дисторзија.Експлозија-доказ Процес : огледалото е третирана со експлозија-доказ мембрана,која може да се поправи на фрагменти во место кога случајно влијание се случува, притоа спречувајќи јавните и обезбедување на безбедност.Среброто огледало стакло кое е закоравен не е лесно да се скрши.Практична Украси : класичен frameless огледало е и практични и убави, која може да се користи во бања, бања, дневни соби, спални соби и ѕидот décor,и совршено се вклопува со секој дом е décor.Овие убави големи огледала може да биде централен на секој дом.Тоа е ѕид монтирани и лесни што го прави совршен објект за дневната соба.Спецификација:Име : Бања Mirror Material : Glass Colour : Silver Size : 40 x 60 CM,45 x 70 CMShape : Oval Package Вклучуваат : 1 x Ѕид-Монтирани Mirrorplease контактирате ако имате било какви прашања во врска со оваа точка.

R

Слични производи