.

.

Компатибилен за Apple Види Полначот Стојат 38mm 40mm 42mm 44mm iWatch Серија 6 SE 5 4 3 2 1 Јаболко Види Полнење Стојат Носителот Airpods/AirPods Про Приклучете го Полначот Додаток(Црна,Кабе?

Компатибилен за Apple Види Полначот Стојат 38mm 40mm 42mm 44mm iWatch Серија 6 SE 5 4 3 2 1 Јаболко Види Полнење

DEN 311.76
Количината на стоката

Силиконски Полнење Стојат Компатибилен за Сите Apple Види Серија и Air Pods/Airpods Pro : На Станица за Полнење Компатибилен со сите Apple Види Серија 6 Серија SE Серија 5 Серија 4 Серија 3 Серија 2 Серија 1(44mm 42mm 40mm 38mm),Air Pods и Airpods Про.Ве молиме Белешки【Само Поддршка на Оригиналниот Apple Уред Кабел.Само штанд,БЕЗ полнач или кабелот вклучен】.Едноставен И Лесен За Полнење : .Со 2 големина на одредување на приклучокот за Airpods Про и Airpods полнење кабел, Едноставно внесете ја вашата оригинална Кабел и поставете го вашиот iwatch и Airpods,Вашиот Apple се види и Airpods може да се полни во исто време, Правејќи го полесно полнење.Премиум Силиконски Материјал : Ова i Watch Стојат Силикони Полнење Клупа Носителот Додатоци за Apple Watch/Air Pod полнење стојат, направен од високо-квалитет со силиконска, анти-нула,против пролизгување,мека и издржливи, без гребење на работ на вашите Apple уреди се додека се полни.Кабел Managment : Ова полнење клупа може да се задржи вашето биро и ноќни чисти и уредно,има сите кабли во место.Мал и лесен доволно,Лесно да се спакувам за патување.Поддршка Часовник Режим : Компатибилен за apple се види и airpods полнење клупа може да се одржи вашата Види настрана кога се полни.Поддржува Ноќната Режим, обезбедување на редовна аларм агол на гледање.Пакетот вклучува : 1x Силикони Застане.

R

Слични производи