.

.

XLTFZY Крпа Шини Крпа Рек Ѕид Монтирани Бања 1 Крпа Бар Крпа Железница за Бања Бранеа Месинг Туш Рака Една Крпа Држач за Пропелер Само Справи/се 50Cm

XLTFZY Крпа Шини Крпа Рек Ѕид Монтирани Бања 1 Крпа Бар Крпа Железница за Бања Бранеа Месинг Туш Рака Една Крпа

DEN 1891.20
Количината на стоката

Нерѓосувачки Челик Материјал : Направен на 1 Бакар Заврши, Врши Подобро во 1,- ' Рѓа И-Оцрни.Издржливи и Здрав : Висока Јачина Поддршка, Максималниот Капацитет 5 Кг!Модерниот Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Im1 Ulate Заврши до Вашата Бања.Простор за Заштеда на енергија : Елегантен Изглед Не се Применува Само за да се Користи Како Крпа Бар, Но исто Така Може да се Одржи Облека,Виси Марами, Облека, Јадење Крпи и Дребулии и Така Натаму.Ѕидот Монтирани Го Инсталирате : 1. Дупчење за Инсталација(Завртка монтажа Додатоци Се Вклучени во Пакетот); 2. Не Треба да се Вежба за Инсталација (Мора да се Купи Одредување Лепак Себе).Применливи Сцена : Идеален за Употреба во Купатило, Кујна, Перална, Патио, 1 Хотели и Бањи, Ќе Може да се Качи Тоа за секоја Страна од Вашиот Кабинет или Плакарот на Врата.Добредојдовте во Мојата Продавница.Различни Стилови на Справи со Се за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Требаат Повеќе Домаќинство се Справи, Можете Да Пребарувате за 【Xltfzy】 на и да Одат во Мојата Продавница да се Купи,Ви Благодариме за Вашата Поддршка! ! !Совршен Крпа Бар е Направен од Тешки Бакар Заврши, Многу 1, а Неговата Против Корозија и ' Рѓа.Ние нудиме Најпознатите Автентични и Кујна Хардвер и Бања Хардвер.Искрено се Надевам Дека и Ние би Можеле да Имаат Чест да Придонесе Сите Наши Интелигенција и Напор да Работат Заедно со Вас да се Направи Вашиот Дом во Удобно, Безбедно, да се Релаксираат и Уметнички.Се чувствуваат Слободни да не Контактирате Ако Имате Било какви Прашања, Ние Сме Секогаш Чека Тука да Ви Послужи Верно!.

R

Слични производи