.

.

Облека Организатор, Облека Преграда за Складирање Кутија,Перат Гардероба на Облека Фиока Мрежа Поделба Кутија за Фармерки маици долен Веш Чорапи Складирање (14.17x6.69

Облека Организатор, Облека Преграда за Складирање Кутија,Перат Гардероба на Облека Фиока Мрежа Поделба Кутија

DEN 290.40
Количината на стоката

【Квалитетен Материјал】Направени од мрежа најлон со парична казна изработка, мека шевовите, и издржливост.Тоа не е лесно да се деформира и не ќе пропадне по употребата. 【Силна Практичност】 складирање кутија има 2 дизајни, кој ќе ги исполни сите ваши складирање потреби и не може да ги реши поголемиот дел од секојдневната облека складирање проблеми.Тоа може да биде укината за да зачувате простор кога не е во употреба. 【Заштеда на Време И Простор】 видливи мрежа за складирање кутија е погодно за вас да се земе облека, заштеда на време и простор, што во голема мера ја подобрува искористеноста стапка на гардероба простор.Тоа може да се користи во повеќе слоеви и одржување на вашата гардероба и фиоки уредни и уреден. 【Лесно Да се Чисти】 мрежа вентилација дизајн е хигиенски исправна и чиста, ефикасно намалување на мирис на облеката и чување на облеката свежи.Задебелена оксфорд ткаенина ивица, силна и не се деформирани, може да се мијат во машина за перење. 【Широко се Користи】Многу погодна за чување на долна облека, чорапи, шалови, leggings, здолништа, маици, фармерки, или други предмети.Постојат повеќе прегради за сортирање и организирање на вашите лични предмети и да ја задржите вашиот простор за живеење организирани.Главните Карактеристики 【Силна Практичност】 складирање кутија има 2 дизајни, кој ќе ги исполни сите ваши складирање потреби и не може да ги реши поголемиот дел од секојдневната облека складирање проблеми.Тоа може да биде укината за да зачувате простор кога не е во употреба. 【Заштеда на Време И Простор】 видливи мрежа за складирање кутија е погодно за вас да се земе облека, заштеда на време и простор, што во голема мера ја подобрува искористеноста стапка на гардероба простор.Тоа може да се користи во повеќе слоеви и одржување на вашата гардероба и фиоки уредни и уреден. 【Квалитетен Материјал】 Направени од мрежа најлон со парична казна изработка, мека шевовите, и издржливост.Тоа не е лесно да се деформира и не ќе пропадне по употребата. 【Лесно Да се Чисти】 мрежа вентилација дизајн е хигиенски исправна и чиста, ефикасно намалување на мирис на облеката и чување на облеката свежи.Задебелена оксфорд ткаенина ивица, силна и не се деформирани, може да се мијат во машина за перење.【Сцени да се користи】Погодни за чување во фиоки, облекување маси, кревет bottoms, гардероби, итн.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : Оксфорд ткаенина, мрежа Големина : 36x25x20cm/14.17"x9.84"x7.87" или 36x17x12cm/14.17"x6.69"x4.72"Пакет се вклучени :1 или 3x Гардероба на Облека Организатор (Не вклучувајќи облека ).

R

Слични производи