.

.

Бебе Прибор, Симпатична Дете Садови 2бр/Set 304 од не ' Рѓосувачки Челик Лажица Вилушка Комплет за Децата, за Кујна, за Дома(Розева)

Бебе Прибор, Симпатична Дете Садови 2бр/Set 304 од не ' Рѓосувачки Челик Лажица Вилушка Комплет за Децата, за

DEN 777.60
Количината на стоката

[ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН] Направени на 304 нерѓосувачки челик, тоа е безбедно и хигиенски, погодно за вас да се јаде, чисти и продавница, и полесно е за чистење на дамки од масло. [СИМПАТИЧНА ОБЛИК] Усвојување на цртан филм декорација, тоа може да се зголеми на бебето апетит, зголемување на бебето рацете на способност, и да помогне на бебето да јаде подобро. [ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА] Со фино полиран површина, нејзината огледало површина е мазна и без флеки или носат, кои може да се ужива и визуелно. [БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН] Тоа може безбедно да се става во машина за миење на садови за чистење.Тоа е и влијанието отпорни, анти се лизга и анти исчезнува. [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Изработени од АБС материјал, тоа е во функција на топлинска изолација и пламен retardant, која може да го спречи рачка од добивање на топла.Функција : 1. [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Изработени од АБС материјал, тоа е во функција на топлинска изолација и пламен retardant, која може да го спречи рачка од добивање на топла.2. [СИМПАТИЧНА ОБЛИК] Усвојување на цртан филм декорација, тоа може да се зголеми на бебето апетит, зголемување на бебето рацете на способност, и да помогне на бебето да јаде подобро.3. [ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН] Направени на 304 нерѓосувачки челик, тоа е безбедно и хигиенски, погодно за вас да се јаде, чисти и продавница, и полесно е за чистење на дамки од масло.4. [ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА] Со фино полиран површина, нејзината огледало површина е мазна и без флеки или носат, кои може да се ужива и визуелно.5. [БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН] Тоа може безбедно да се става во машина за миење на садови за чистење.Тоа е и влијанието отпорни, анти се лизга и анти исчезнува.Спецификација : Предмет Тип : Tableware Material : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик + ABSWeight : Прибл. 119g / 4.2 oz Spoon Големина : Прибл. 3.4x12cm / 1.3x4.7in Fork Големина : Прибл. 2.4x12cm / 0.9x4.7in Пакет Листа : 1 x Fork1 x Spoon1 x Складирање Кутија.

R

Слични производи