.

.

KATYDID Не се Плеткаш со Мама Бејзбол Капа - возач на камион Капа за Жените - Стилски Симпатична Топка Капа

KATYDID Не се Плеткаш со Мама Бејзбол Капа - возач на камион Капа за Жените - Стилски Симпатична Топка Капа

DEN 550.80
Количината на стоката

Кука и Јамка затворање.ТРЕНДИ возач на камион ШАПКА : висок квалитет На криви бил дизајн е совршен за одржување на низок профил, пред тоа првото утринско кафе или додека сте во движење!Одличен подарок за мајка ми!.Еден ОД ЕДЕН ВИД СТИЛ : Целосно извезени, висока видливост, потресени дизајн кој може да биде поврзан со било облека!.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО : Лесно се олабави или заостри со прилагодливи Велкро рака за да се обезбеди безбедна одговара.УДОБНО во текот на целиот ДЕН : Дали сте користење на тоа како работи шапка, работа шапка, или на повик, мода шапка– на лесни, дише мрежа назад овозможува максимална удобност.ДОЛГОТРАЈНИ МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на материјалите (80% памук, 20% полиестер) за долгорочно носат.

R

Слични производи