.

.

HEYDOO Бања Мат Када, Туш Не се Лизга Када Душеци за Спалната соба, Возрасни и Деца - Машина Перат (21 x 21, Сина)

HEYDOO Бања Мат Када, Туш Не се Лизга Када Душеци за Спалната соба, Возрасни и Деца - Машина Перат (21 x 21,

DEN 239.76
Количината на стоката

ГОЛЕМИНА : 21 инчен x 21 инчен - 54cm x 54cm.МАТЕРИЈАЛ : направен од ПВЦ, трајни и сосема нов.АПЛИКАЦИИ : одличен избор за бања туш спалната соба, погодна за возрасни и деца, не се лизга, дома декор.Answer : ___________________________ NOTE : Mashine Перат, ладна вода со благ детергент; хлор; плакнење и сува после секоја употреба да ги отстраните мазна и лизгава израстоци дека може да се случи од сапуни; ве Молиме оставете мат на воздухот во добро вентилирани област 24 часа пред употреба.ПАКЕТ : 1 x Триаголник Бања Туш Мат.HEYDOO Бања Мат Када, Туш Не се Лизга Када Душеци за Спалната соба, Возрасни и Деца - Машина Перат ДВЕ ГОЛЕМИНА : 21 инчен x 21 инчен - 54cm x 54cm ГОЛЕМИНА : 27.5 инчен x 27.5 инчен - 70cm x 70cm МАТЕРИЈАЛ : направен од ПВЦ, трајни и сосема нови АПЛИКАЦИИ : одличен избор за бања туш спалната соба, погодна за возрасни и деца, не се лизга, дома декор.

R

Слични производи