.

.

Не Деформирани Чорапи Градник Складирање Фиока Underclothes Складирање Кутија Сад

Не Деформирани Чорапи Градник Складирање Фиока Underclothes Складирање Кутија Сад

DEN 131.04
Количината на стоката

Направени од високо квалитетни пластични материјал и дизајниран како расклопуваат форма, тоа може да биде чисто и без напор.Нејзините не се лизга дизајн обезбедува вашиот складирање поголема стабилност.Како што може да се рангирани, може да се купи неколку за поголем простор за складирање.Карактеристики : Не се лизга Дизајн, Складирање Сад, Пластични.Ако имате било каков проблем,слободно контактирајте со нас,ние ќе одговориме на вашите барања и прашања во рок од 24 часа,враќање или замена на неисправни предмети во 92 дена.Спецификации : Направен од висок квалитет на пластичен материјал и дизајниран како расклопуваат форма, тоа може да биде чисто и без напор.Нејзините не се лизга дизајн обезбедува вашиот складирање поголема стабилност.Како што може да се рангирани, може да се купи неколку за поголем простор за складирање.Точка Име : Складирање Кутија Материјал : ПП Карактеристики : Не се лизга Дизајн, Складирање Сад, Пластични Големина : 35cm x 11.5 cm x 5.5 cm/13.78" x 4.53" x 2.17" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Кутија (Другите Не се Вклучени).

R

Слични производи