.

.

Повеќе Избори Природни Зголеми Кварцен Камен GuaSha Стружење Алатка, Лицето Лицето Вратот и Телото Gua Ша Одбор Massager, Спречува Брчки СПА Акупунктура Терапија Активира ?

Повеќе Избори Природни Зголеми Кварцен Камен GuaSha Стружење Алатка, Лицето Лицето Вратот и Телото Gua Ша Одбор

DEN 455.76
Количината на стоката

❤️ ❤️ Природни Кварцен Камен : Gua Ша Лицето Tools е полиран од страна на физички кварцен камен кој е добар за Кожата и Телото Здравје.Промовирање на циркулацијата на крвта ,reliefing болка и губење на еластичност.кој е корисен ултра се изедначи на Кожата Убавина и Телото Здравје, повеќе лесно-одржување и ефикасни.Супер лесно да се грижи, статични слободни. ❤️ ❤️ Нега на кожата Рутина : Gua Ша лицето алатки елиминира фините линии, брчките, и воспаление.Удар започнете вашиот ден со подобрување на циркулацијата на крвта. ❤️ ❤️ Производи Апсорпција : природни жад камен останува кул, дури и кога се топли и се чувствува мазна и удобно.Тој никогаш нема да му наштети на вашата кожа.Исто така, помага да апсорбира хранливи материи и состојки кога ќе користите маска или на спиење со твоите масло или moisturizers. ❤️ ❤️ Релаксирачки & Detoxifies : со Користење на овој Сет massager 3 пати неделно за 5-10 минути во еден момент се препорачува, ќе ја намалува појавата на подпухналост и брчките околу очите.Ослободување на мускулната тензија и за подобрување на лимфна дренажа со Gua Ша масажа ритуал.Овие античка убавина техника е во пракса за илјадници години. ❤️ ❤️ Прекрасен Подарок : gua ша одбор одговара на двете возрасни и деца, кој ќе биде пријатно изненадување за вашата градина, сопруга, пријателка, сестра, ќерка, баба и пријател, помагајќи им да го обликуваат мазни и фини линии и да бараат повеќе шармантен.Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Уживајте во Природните & Здрава Масажа - Gua Ша Одбор се направени од 100% природни кварцен камен.Анти-стареење, анти-брчки линија, намалување на темните под очите, подобра кожа и здравје без никакви хемикалии или иританти.Природни Стружење алатка, одлична за користење на вашето тело и многу корисни за олеснување притисок, секогаш со relaxative и доброто расположение.Секој еден не се исти во боја, моделот, дебелина, тоа е нормално.Како овој објект се издвоила обработени од природен камен.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Природен Кварц Камен Боја : Како што е Прикажано Големина : Како што е Прикажано Пакет се Вклучени : 1 x V облик Gua Ша Одбор Белешки : Други додатоци демо на сликата не е вклучена.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

R

Слични производи