.

.

Kadimendium Монтажа Заградата Стеги, Алуминиум Легура Светлина Бар Монтажа Менгеме Работа Светилка Заградата Отпорност на Корозија Антиоксиданс Работа Светлина Плани?

Kadimendium Монтажа Заградата Стеги, Алуминиум Легура Светлина Бар Монтажа Менгеме Работа Светилка Заградата

DEN 191.76
Количината на стоката

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Светлина Бар Монтажа Менгеме е лесен за употреба.ШИРОКО се КОРИСТИ : На Работа Светлина Заградата работи со LED светло бар со страна планината навртки и завртки, директно инсталиран да бул бар, решетката стража, автомобил врвот полици, итн.РОТИРА 360 СТЕПЕНИ : На Работа Светилка Заграда може да се ротира 360 степени за да се прилагоди на висина и агол за да се исполнат различни користење потреби.Се КОРИСТИ ЗА : Работа Светлина Планината може да се обезбеди LED лента на цевката, како што се бул бар, решетката guard цевка, покривот решетката или ролна кафез.ЕДНОСТАВЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Едноставна и лесна инсталација, нема потреба од дупчење или заварување, заштедите вашето време и напор.Функција : 1. Работи со LED светло бар со страна планината навртки и завртки, директно инсталиран да бул бар, решетката стража, автомобил врвот полици, итн.2. Тоа може да се обезбеди LED лента на цевката, како што се бул бар, решетката guard цевка, покривот решетката или ролна кафез.3. Тоа може да се ротира 360 степени за да се прилагоди на висина и агол за да се исполнат различни користење потреби.4. Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум, природен антиоксиданс, отпорност на корозија, и издржливи.5. Едноставна и лесна инсталација, нема потреба од дупчење или заварување, заштедите вашето време и напор.Спецификација : Предмет Тип : Работа Светлина Mount Material : Алуминиум Alloy Application : Погоден за повеќето автомобили, камиони, спортски автомобили, atv настана, off-road возила, итн.Пакет Листа : 1 x Работа Светлина Планината.

R

Слични производи