.

.

PARACORD ПЛАНЕТА - Вистинска Тип III 550 Paracord Најлон Бои Повеќе Големини – 550 LB Затегнувачка Цврстина

PARACORD ПЛАНЕТА - Вистинска Тип III 550 Paracord Најлон Бои Повеќе Големини – 550 LB Затегнувачка Цврстина

DEN 150.96
Количината на стоката

АВТЕНТИЧНИ КАБЕЛОТ : во Потрага по врвен квалитет врвца падобран без цена?Вие сте на вистинското место!Нашите 550 Paracord е силна, сигурен, & долготрајни кабелот што е НАПРАВЕН ВО САД.Paracord е лесен најлон kernmantle јаже создаден за суспензија линии за падобрани.КАРАКТЕРИСТИКИ : Овластени Комерцијални Одделение Тип III Paracord 550 LB Затегнувачка Цврстина 4mm со Дијаметар од 7-Внатрешен Насоки 32-Влакно Испреплетени Најлон Обвивка на американската Влада Овластени Изведувачи на Располагање Должини – 10 ft, 25 фт, 50 ft, 100 ft (Хенкс) Солидна, Мулти, & Рефлексивни Бои.БОИ : Црна, Сина Кавер -, Кавер -, Јаглен Греј, Чоколадно Кафена, Колонијални Сина, Coyote Браун, Пустината Кавер -, Зеленило, Goldenrod, Сива, Ловец Зелена, Imperial Црвена, кавер-M, на Полноќ Сина, Маслиново Проституција, Портокалова, Розова, Пурпурна, Црвено, Бело, Сино Кавер -, Рефлексивни Црна, се Зголеми Розова, Кралска Сина, Безбедност Зелена, Тен, Тиркизна, Бела, Woodland Кавер-Жолта.МУЛТИ-ЦЕЛ : Paracord е наменета да се користи за уметности и занаети, на отворено, и различни хоби.Одлично за риболов, мамки, кампување, лов, нараквици, куче јаки, lanyards, kayaking, пешачење и други DIY проекти. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние се создаде висок квалитет на производи за кои може да се користи за сите вашите креативни потреби.Ако не сте задоволни со вашиот paracord ги споделите со нас и ние ќе бидеме сигурни дека за да го претвори вашето искуство во позитивно. 550 Paracord е еден од Најсилните, најсигурни Јажиња кој е на Располагање.Падобран Мозок е лесен најлон kernmantle јаже создаден за суспензија линии за падобрани.КАРАКТЕРИСТИКИ : Овластени Комерцијални Одделение Тип III Paracord 550 LB Затегнувачка Цврстина 4mm со Дијаметар од 7-Внатрешен Насоки 32-Влакно Испреплетени Најлон Обвивка на американската Влада Овластени Изведувачи на Располагање Должини – 10 ft, 25 фт, 50 ft, 100 ft (Хенкс) Солидна, Мулти, & Рефлексивни Colors COLORS : Црна, Сина Кавер -, Кавер -, Јаглен Греј, Чоколадно Кафена, Колонијални Сина, Coyote Браун, Пустината Кавер -, Зеленило, Goldenrod, Сива, Ловец Зелена, Imperial Црвена, кавер-M, на Полноќ Сина, Маслиново Проституција, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена Бела Сина Кавер -, Рефлексивни Црна, се Зголеми Розова, Кралска Сина, Безбедност Зелена, Тен, Тиркизна, Бела, Woodland Кавер -, Yellow Paracord е наменета да се користи за уметности и занаети, на отворено, и различни хоби.Одлично за риболов, мамки, кампување, лов, нараквици, куче јаки, lanyards, kayaking, пешачење и други DIY проекти.Ние се создаде висока-квалитет на производи за кои може да се користи за сите вашите креативни потреби.Ако не сте задоволни со вашиот PARACORD ги споделите со нас и ние ќе бидеме сигурни дека за да го претвори вашето искуство во позитивно.

R

Слични производи