.

.

Ratchet Вратоврска Надолу Ремени,Ratchet Рака,Карго Lashing Тешки Tensioning Ремени со Прицврстување Тока Одредување Комплет 4pcs

Ratchet Вратоврска Надолу Ремени,Ratchet Рака,Карго Lashing Тешки Tensioning Ремени со Прицврстување Тока Одредување

DEN 374.16
Количината на стоката

Примена : Вратоврска Надолу Ремени се користи за транспорт на тешки предмети, багаж и здрав bulk производи.Преносни : Прилагодлив Lashing Ремени се лесни, не заземаат многу простор, и се лесни за носење.Соодветна големина : големината на Тешки Tensioning Ремени е околу 300 x за 2,5 см, што е доволно за да се задоволат секојдневните потреби за одредување на предмети.Лесен за користење : Само притиснете на cam за заклучување на Товар Ремени Со Прицврстување, се помине појас преку камери тока, и тогаш се стегне ременот за да се обезбеди стоката.Здрав материјал : Товар Ремени се направени од цинк легура и полипропилен полиестер, носат-отпорни, отпорни на корозија, и издржливи.Опис : Ratchet рака се lashing алатки за багаж, товар, моторцикли, приколки и камиони.Ratchet Вратоврска Надолу Ремени користи еден копчето дизајн, кој може да биде забрзана или објавен брзо, заштеда на време.Карго Ремени се доволно за да се поправи многу елементи на покривот багажник, комбе или приколка, фирма и прилагодливи, не е лесно да се скрши, да се обезбеди безбеден превоз на стоката.Карактеристики : Ratchet Вратоврска Надолу Ремени-Боја : Црна.-Материјал : Цинк легура, полипропилен полиестер.-Големина : 2.5x300 cm/0.98x118.11 инчи.Карго Ремени се практично одредување на алатки.Пакет Including4 * Ratchet Вратоврска Надолу Ремени.

R

Слични производи