.

.

Wags & Wiggles Прочисти Противалергиски Брише за Кучиња - Нежно Чисти & Состојба Вашето Куче е Грбот Без Бања - Мириси Вашето Куче Ќе Љубов - Куче Брише, Пет Брише, Wags и Wiggles К

Wags & Wiggles Прочисти Противалергиски Брише за Кучиња - Нежно Чисти & Состојба Вашето Куче е Грбот Без Бања

DEN 99.84
Количината на стоката

НЕЖНО ЧЕШЛАЊЕ НА движење –Кога вашето куче добива во нешто stinky или нечисти и треба брз spruce нагоре, ќе ми биде драго да ги имаат овие нежни deodorizing брише во вашиот кученце патување за полнење.ЧИСТИ И УСЛОВИ СО ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ – Овие пет брише, направен без SLS и parabens, чисти и состојба на вашето домашно милениче грб користење на алое, овес, и краставица, обезбедување на рамномерност ќе ги добиете сите чистење со ниту еден од иритација.ПРЕКРАСЕН МИРИС – Свежи Јагоди мирис, ќе ги има вашиот pooch мирис чисти и perky во ниеден момент на сите.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Нежен, чистење куче брише се совршен за брзо бришење надолу вашиот кожен пријател, само работа од зад ушите врати на опашката, избегнување на очите.

R

Слични производи