.

.

На Hillman Група 4096 М3-0.50 Крило Нут (5-Pack)

На Hillman Група 4096 М3-0.50 Крило Нут (5-Pack)

DEN 264.00
Количината на стоката

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 2.4".Пакет Ширина : 1.4".Пакет Висина : 1.6".Опис на производот Крило ореви може да се користи каде чести fastener конекција прилагодувања или removals се потребни и може да се направи брзо и често.Алатки не се потребни за да го инсталирате овој производ; тоа може да се заврши само со крајот на рака.Од Производителот Крило ореви може да се користи каде чести fastener конекција прилагодувања или removals се потребни и може да се направи брзо и често.Алатки не се потребни за да го инсталирате овој производ; тоа може да се заврши само со крајот на рака.

R

Слични производи