.

.

2 парчиња Дрвени Свадба Прстен Кутија, Селски Прстен Сад Накит Носителот Носител Гроздобер Складирање Случај за Свадбена Церемонија Ангажман Партија за Денот на В?

2 парчиња Дрвени Свадба Прстен Кутија, Селски Прстен Сад Накит Носителот Носител Гроздобер Складирање Случај

DEN 309.36
Количината на стоката

【Производ Големина】 Дијаметар од 6cm, вкупната висина од 5.2 cm.Дневник гранки, дијаметар и обликот на секое нема да биде иста. 【Уникатен Дизајн】Со "Господин" и "Госпоѓа" печатени на насловната.Прстен кутија дизајниран со најавите гранки, различни во дијаметар и форма, да биде уникатен и значајно. 【Гроздобер Стил】Ретро дрвени прстен кутија, прстен сад е прв избор за книжевната младите.Прстен контејнери е многу погодна за земјата стил или свеж стил на свадби. 【Екранот Кутија】Совршен прстен сад за свадба, ангажман партија, Денот на Вљубените, како завет на твојата љубов за него/неа. 【Дрвен Материјал】свадбата прстен кутија е направен од висок квалитет на дрвен материјал, безбедно, еко-пријателски и издржливи.Со имитација на дрво дизајн, нашиот прстен кутија се појавува да биде автентична дрво.Предмет Тип : Дрвени Прстен Кутија.Материјал : Дрво.Тип : Г-Дин & Г-Ѓа Количина : 2 Парчиња.Дијаметар : Прибл. 6 cm / 2.4 инч.Вкупна Висина : Околу. 5.2 cm / 2.0 инч.Пакет Тежина : Околу 166 g.Пакет Листата : 2 * Дрвени Прстен Кутија.

R

Слични производи