.

.

8-Ниво Бомба подлога, Пролет Заптивка, Отворен за Миење, M2M2 5M3M4M5M6M8M10M12, Пролет заптивка-M1410pcs

8-Ниво Бомба подлога, Пролет Заптивка, Отворен за Миење, M2M2 5M3M4M5M6M8M10M12, Пролет заптивка-M1410pcs

DEN 319.68
Количината на стоката

Основен ефект на пролетта заптивка е да им даде на орев сила по орев се затегнати, зголемување на триење помеѓу орев и завртки.Со цел да се спречи водење опрема вибрации предизвикува looseness на прицврстување на гром, што претставува зголемување во заштитни мерки.Анти-нишалото принципот на пролетта заптивка е да го блокираат пролет заптивка, пролетта заптивка генерира континуирано еластична сила за да се поврзете на орев и гром навој страна на гром.Остри агли на пролет заптивка отворање се вградени во завртки и површината на прилогот, со спречување на завртки од се ротира во однос на конекторот.Од акција и принципот на пролетта заптивка, тоа не е добар анти-расклатување метод со пролетта заптивка, или тоа е се уште релативно идеален анти-лабава метод што се зголемува триењето отпор.Модел : 8.8 Ниво Washer Category : Браник pad Product Име : Браник Pad Product материјал : 8.8 одделение јаглерод steel Standard : национална standard Surface третман : црна.

R

Слични производи