.

.

4 Парчиња/Set Наежвам Коса Масло Акрилик Сликарски Четки Деца Материјали - 2 Superior†Квалитет и Креативните

4 Парчиња/Set Наежвам Коса Масло Акрилик Сликарски Четки Деца Материјали - 2 Superior†Квалитет и Креативните

DEN 2035.20
Количината на стоката

Количина : 4 Pcs во 1 Set.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Овие ќе понуди голема течни одржување капацитет, дозволувајќи им наслика да тече непречено.боја четка поставите изведувач боја четка во собата за на доградба на акрилни сликарство боја четка поставите watercolour боја четка поставите уметност.Ако имате било какви проблеми околу нашиот производ.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно во секое време и ние ќе одговори во рок од 24 часа.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Вкупна Должина : 18.8 cm x 3cm x 1.2 см/7.40 х 1.18 x 0.47 (Прибл.)Овие ќе понуди голема течни одржување капацитет, дозволувајќи им наслика да тече непречено.боја четка поставите изведувач боја четка во собата за на доградба на акрилни сликарство боја четка поставите watercolour боја четка поставите art We почитува и негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.

R

Слични производи