.

.

Три Овации за Девојки - Декор Виножито Светла Писмо Одбор - Писмото Одбор за Девојки со 300 Писма & Emojis - Променливи се Чувствува Виножито Писмо Одбор Знак со Стојат & К?

Три Овации за Девојки - Декор Виножито Светла Писмо Одбор - Писмото Одбор за Девојки со 300 Писма & Emojis -

DEN 359.76
Количината на стоката

GLITTERY ЧЕСТИТКИ : Овој лесен-за-користење, шарени виножито се чувствува порака одбор доаѓа со 300 glittery златни букви и emojis дека дозволувајте некој да креирате кориснички пораки секој ден од неделата.ЛИЧНОСТА на кое БИЛО МЕСТО : Каде овој одбор оди, стил се сигурни да го следат.Користете го виси кука за лесно монтирање на ѕид или на штандот за tabletop екранот.Екранот на 10x10 врамени огласна табла во entryway, една спална соба, или во ходникот за многу самоувереност.На ЕКСПРЕСИВНАТА УМЕТНОСТ на : Користете го 300 светкавиот букви и emojis да се создаде позитивна affirmations, глупо изреки, знаци за користење како фотографија реквизити, или да ги пратите на проекти и други to-do листи.Им ПОМАГА на ДЕЦАТА да РАЗВИЈАТ РЕАЛНИОТ СВЕТ ВЕШТИНИ : Пишување, правописот и создавање на одлични начини за мали деца да се развијат казна-мотор, визуелни и тактилни-сензорни способности, сите додека се има забава и изразување на себе!.СОВРШЕН ЗА ВОЗРАСТ од 6+ : Три Овации за Девојки Виножито Светла Писмо Одбор го прави голем дар за девојки и tweens, помагајќи им да развијат вештини кои ќе им овозможи да успее како идни лидери и менаџери од утре. 10 x 10 инчен Виножито Писмо Одбор со бесење кука и да застане. 300 злато писмо и emojis.Се прилагодите пораки, affirmations или честитки со Виножито Светла Писмо Одбор.Преуредите glittery букви и emojis да се направи чудат писмо одбор фрази, инспиративни цитати, или потсетници на важни датуми!Користете кука за да висат шарени виножито порака одбор на ѕид или од врата на врата, како украси или се користат стојат и место на масата, ноќната или било кој друг простор кој може да се користи малку се расположи.На врамени 10 x 10 огласна табла е одличен начин за девојки да се забавуваат изразување додека практикување писмена форма и правописот во исто време!.Виножито Светла Писмо Одбор Сет Вклучува : . 10 x 10 инчен Виножито Писмо Одбор со бесење кука и stand300 злато писмо и emojis.

R

Слични производи