.

.

Mogril Фиока Divider За Долна Облека, Чорапи Складирање Рек Накит Појас Дребулии Козметички Складирање Кутија(Бела)

Mogril Фиока Divider За Долна Облека, Чорапи Складирање Рек Накит Појас Дребулии Козметички Складирање Кутија(Бела)

DEN 335.76
Количината на стоката

✅Организирате Вашите Фиоки - Саќе дизајн фиока организаторите се одлични за чување на сите на вашите фиоки уредни и организирани.Совршен за одделување на undergarments, чорапи, ленти, чорапи, врски и сл. ✅Лесно да се Инсталира и Користи - Лесно се држат заедно собранието, можат да се преземат, освен и изградена.Секој големини и различен за замрзнување може да дизајн и контрола, започнете организирање во секунди. ✅Висок Квалитет, Направени од Премиум Пластика(ПП), саќе форма, interlocks за здрав структура. ✅Апликација - совршено за чување divider за вашите фиоки или кабинети во домот, dorm соба или канцеларија. ✅Димензија : Поставување на 8pcs dividers - направи 18 слотови во вкупниот; Мерки околу 14.5 x 13.7 x 2.6 Инчи состави.Секој поединец слот е за 3.1 x 3 x 2.6 Инчи.Најдобро за вашиот канцелариски материјали,кујна Utensil алатки,бања,трикотаж,вратоврска,појас,ремен,шамија и долна облека,итн.еден големина : 14.57 во x 13.78 во x 2.64 во (37cm x 35cm x 6.7 cm).Може да биде намалување fo одговара за било каков вид на фиоки.

R

Слични производи